Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normál vércukor értékek...

Normál vércukor értékek mellett mitől lehet cukor a vizeletben?

Figyelt kérdés

31 hetes vagyok. Mindig tartom a 180 g ch diétát, a vércukor értékeim mindig 7,0 alatt vannak, sosem mérek felette, viszont a vizeletemben a gyorsteszt napközben néha cukrot jelez.. Mitől lehet ez?


(Igen, jól mérem a vércukromat.)


2016. jan. 24. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
c vitamin tulzott mertekben okozhatja utana olvastam egyszer mert nekem is volt olyan h a vizeletben cukor volt de a meres meg teljesen normalis ertek lett...de en akkor pont szedtem is betegsegre..
2016. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
orrvérzésre szedett Rutascorbin okozhatja? Nagyon remélem, hogy valami ilyen zavaró tényezőről van szó, és nincs semmi bajom/bajunk.. :(
2016. jan. 25. 08:42
 3/9 anonim ***** válasza:
abban úgy tudom magas a c vitamin...elég véletlen egybe esés..szóval szeirntem okozhatja
2016. jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
vettem itthonra is tesztcsíkot és már kb 3-4 alkalommal volt cukor a vizeletemben, miközben a vércukrom ilyen 5,5-6 körüli (étkezések után 1 órával mérek cukrot). Most abbahagyom a rutascorbint, remélem ez megoldja a dolgot. :(
2016. jan. 25. 13:08
 5/9 nittababy ***** válasza:
Étkezés után 1,5 órával kell mérni cukrot!!Addig változik az értéke!!Én cukros lettem a terhesség alatt és meg is maradt sajnos!!
2016. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Próbáltam, de az az érték mindig kevesebb volt, mint a 60 perces.


Olyan aggasztó, hogy senki nem tud egy épkézláb választ adni arra, hogy mitől van ez :((( Se az orvos, se a védőnő, senki... nincs rá magyarázat???

2016. jan. 26. 16:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, nekemazt mondták,hogy a vese valamiért nem tudja visszaszívni a cukrot és az jelenik meg a vizeletben. Valami ilyemi, biztos nempontosan fogalmaztam. Szerintem ez is alkati dolog, mást nekem sem tudtak mondani, tartsak cukordiétát.
2016. jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem is a 30. hét körül kezdődött
2016. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez így rendben van? Mármint a lényeg, hogy a vérben kevés legyen a cukor, ugye? Teendő nincs? Tényleg mindig olyan jó értékeket mérek, egyszerűen nem találok magyarázatot..
2016. jan. 26. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!