Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beres magnezium +b6-bol...

Beres magnezium +b6-bol mennyit lehe bevenni egy nap?

Figyelt kérdés
4 + 5 hetes vagyok enyhe alhasi gorcseim vannak. Reggel szoktam bevenni a beres magnezium+b6-bol 1-et viszont estere ujra elo szokott jonni neha. Nem elviselhetetlen de ha nem artok vele a babanak megprobalnam hatha eggyel tobbel mar megszunne teljesen...

2016. jan. 24. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a kettőt de ha hígabb lenne a széklet, az annak a jele, hogy sok. Én volt mikor kettőt vettem be, nem volt tőle semmi ilyesmi. Mondjuk nem napi szinten. De olyan sűrűn volt, hogy este még egy felet bevettem.
2016. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
4-6 tabletta napi adag! Tehát nyugodtan bevehetsz akár 3-szor 2-őt is :)
2016. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az emelt adag sem jön be,akkor màst szedj. Szerintem nem jó a magne b6 legalàbbis nekem nem volt az.
2016. jan. 25. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, ez a béres ami 250-es.. nem a magneb6. Ebből senki ne vegyen be 4-6 szemet.
2016. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!