Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mikor kezdett...

Terhesség alatt mikor kezdett szélesedni a csípőtök?

Figyelt kérdés
14+3 hetes vagyok, és már csípőben szorosak a nadrágok, egy számmal biztosan nagyobbak kellenek, pedig hasban még kényelmesek. 1,5 kg "hízásnál" tartok, tehát nem zsírréteg jött rá. Nálatok hogy volt ez?

2016. jan. 26. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem nem azért kezdtek el a nacik szorítani, mert híztam vagy mert a csípőm szélesedett. A puffadás miatt volt. Aztán pedig azért, mert a csípőnacijaim nagyon picik (XS) és rugalmatlan anyagokból készültek és azért a méhem elkezdett picit kiemelkedni, 1 cm is számít ezeknél a nadrágoknál. Én végül a szoknyák mellett tettem le a voksom:)


Még mindig nem szélesedett a csípőm (de nálunk mindenkinek kicsi a csípője, nekem is), nem is érzem a fájdalmas szélesedést ott, amiről írnak néha tünetként.:)


33hkm

2016. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 9hetesen kezdett fájni iszonyatos módon a medencém,a 12.héttől észrevehetően szélesebb vagyok csípőben. Ez a szörnyű fájdalom még most is sokszor előfordul,napokig tart. Pedig alapból széles csípőm van,azt hittem megúszom ezt a fájdalmat. 17hetes vagyok,én is 1,5kg hízásnál tartok.
2016. jan. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően nem volt túl széles csípőm, de a 10. hét környékén rettenetesen éles fájdalom kíséretében - ami sajna azóta is tart - elkezdett szélesedni, és a kezdeti puffadással együtt azt eredményezte, hogy tehettem is félre az addigi nacikat. Ajánlom, hogy inkább terhesnacit vegyél egyébként, egyrészt, mert sokkal tovább jó lesz, másrészt pedig azért, mert nagyságrendekkel kényelmesebb, mint bármi más. A H&M-ben vásároltam az enyémeket, és meg nem mondaná róluk senki, hogy nem normál skinny gatyókról van szó. Amúgy 19 hetes vagyok, és eddig 3-3,5 kg-ot híztam.

Boldog babavárást! :)

2016. jan. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Mar ket terhesnacit beszereztem, hordom oket. A normal gyatyat csak illusztracio kedveert hoztam fel... :D
2016. jan. 27. 08:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első babánál csak a terhesség legvégén, olyan 1,5 hónappal a kiírt dátum előtt. Másodiknál már korábban éreztem a fájdalmat, de a nadrágok csak a puffadástól szorítottak, de a 15. héttől inkább terhesnadrág, terhesszoknya volt a kényelmes. Most a harmadiknál 16 hetes vagyok és még jó a régi farmerom..ki érti ezt. :D

Ez biztos alkati kérdés, hogy kinek mikor kezd el széthúzódni, készülni a medencéje. Az nem jó, amikor a végén, mert az elsőnél az borzasztóan fájdalmas volt!!! Szóval örülj neki, hogyha nálad ez hamarabb előjött, a hízásod is kevés, szóval valószínű, hogy vagy puffadás, vagy a medencéd szélesedik.:)

2016. jan. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!