Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet elfogadni a...

Hogyan lehet elfogadni a striákat, a szülés után megváltozott testet? Nektek hogy ment?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
a lányomra nézek, és egyszerűen nem zavar...mondjuk lehetne rosszabb is a helyzet, lett egy kis kötény hasam, hegem, néhány stria, de tényleg nem annyira vészes a helyzet...nem tudom hogyan viselném ha teljesen eltorzultam volna vagy nem tudtam volna visszafogyni az eredeti súlyomra. Inkább vagyok pocakos, striás de gyermekes, mint full feszes hasú, gyermektelen 40es :)
2016. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sokat segített, hogy már csak bizonyos fényben feltűnő. de teljesen nem tudtam elfogadni még 5 évvel később sem. már hasplasztikára is gondoltam. de azért nem ezen jár az eszem egész nap, csak ha épp meglátom magam a tükörben
2016. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a férjem segített, ahogy rámnézert, átölelt, és amiket mond. Valamint láttam rajta mennyire hálás a kicsiért is és milyen büszke rám (nagyon nehéz terhesség volt)így is, milyen fontosak vagyunk neki...
2016. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk abból a szempontból szerencsés vagyok, hogy striáim nem lettek egyik terhességnél sem. Viszont mindkettővel elég sokat híztam. A Nagy után 40 kilót adtam le, már éppen csinos voltam, amikor terhes lettem Ketteskével! :) Vele is híztam szépen, bár nem annyit, mint a Naggyal. Most 3 és fél hónapos és diétán és sporton vagyok. 10 kg körül ment le eddig, de még kb. 15 kell.

A bőröm viszont nagyon megnyúlt főleg a hasamon. Nem szeretek tükörbe nézni, nagyon bánt,hogy hiába fogyok, a hasam nagy, mert ugye a bőr nem ugrik vissza.

Én már a plasztikán is elgondolkodtam. Hogy ha visszaállok az eredeti súlyomra és nem megy annyit vissza a bőr, amennyit szeretném, akkor lehet,hogy megcsináltatom. Szóval nekem még egyenlőre nem megy mindenben az elfogadás. De az,hogy pl. a cicim nem úgy áll,mint 20 évesen, azt vhogy könnyebben elfogadom.

2016. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nézd a gyermeked és látod hogy érte van. Ha nem lenne, gyereked se lenne. Én csíkos vagyok, striás, de mindig mondom mellé hogy azért mert anya tigris vagyok. ;) Van is rajtam felesleg, kb 10 kiló, igen persze nézhetnék ki jobban is, 10* annyi ruhám lenne ha fogynék. De ahogy előttem írták babás csíkos mint gyermektelen 40-es.
2016. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Nézegettem a strandon szintén gyermekes ismerőseimet, és konstatáltam, hogy náluk se jobb a helyzet. :) Engem a lógó mellem zavart leginkább, de múltkor láttam egy barátnőmet, akinek nincs még gyereke, csak sokat fogyott, és neki is pont annyira lóg a cicije, mint nekem. Akkor én jobban jártam, nem? Nekem gyerekem is van a lógó cicihez! :D
2016. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy fogadtam el, hogy már szülés előtt se voltam modell alkat: alacsony, dundi, fogyás után is lett pár stria a hasamon, narancsbőröm is van... ezt a testet nem féltettem egy-két terhességtől. Amúgy szülés után pár nappal már majdnem pont úgy néztem ki, mint előtte, picit lágyabb has (Ez egy év alatt helyreállt), meg jóóó nagy cicik (ez is lement év végére)
2016. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eddig is striás voltam, úgyhogy nem volt nehéz. Akinek nem tetszik, ne nézzen rám. Ja, és nem a hízás miatt, mert nem híztam sokat eddig. Bár én még nem szültem meg, de már 34 hetes vagyok, és a hasam alján lett egy kis repedéses terület. A többi mellett fel sem fog tűnni. Engem nem zavar. Nem lettem kövér, ez a lényeg :)
2016. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szülés előtt sokat foglalkoztam magammal, hogy nézzek ki valahogy nem voltam kövér nem voltak striáim. Szülés után sokat felszedtem és repedések is lettek a hasamon ja és lógott a cicim is. Három gyermeket szültem. Már abszolult nem érdekel a külsőm elfogadtam magamat úgy ahogy vagyok Most a gyermekeim egészsége jövője érdekel azt tölti ki a mindennapjaimat. Ők a mindeneim.
2016. febr. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!