Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok, van valaki oktòbe...

Csajok, van valaki oktòberre kiírva?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Szeretnék csinálni egy csoportot, ahol minden újdonsült anyuka, kérdéseket tehet fel, aztán egymás között megválaszolhatjuk.

1, Hogyan reagált a párotok a hírre?

2, Hogy élitek eddig meg a terhességet?

3, Hány hetesek vagytok? :-)


2016. febr. 9. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát aki októberre van kiírva az eléggé friss kismama lehet csak! :)

Én elvileg október hétre vagyok "kiírva" 5+4 hetes terhes vagyok. Férjem örült, második baba lenne. Eddig semmi extra, nem érzek semmit, az elsőnél is így volt végig :D

2016. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 miranda88 ***** válasza:
En octoberre vagyok kiirva
2016. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is itt vagyok, holnap töltöm be az 5 hetet. Dokinál még nem voltam, majd talán jövő héten.

Viszont a múlt héten derült ki, hogy pajzsmirigy-alulműködésem van. :( Így belgyógyásznál már voltam, és sajnos hamarabb jutok el a pajzsmirizs-ultrahangra, minthogy látnám a babut.

Ja, és harmadik gyerkőc lesz, a kicsi 4, a nagy 8 éves lesz hamarosan.

2016. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Orulok, hogy mar vagyunk ennyien! En csutortokon megyek az elso vizsgalatra. Nemtudom h erdemes-e?! 5 hetes lehetek kb. Egyenlore 3 db eros pozitiv tesztem van. :-) Remelem h lat majd valamit a doki. Sok helyen olvastam, h korai menni még. Igaz ez? Nekem elso baba lenne! Nagyon izgatott vagyok!

Mindenkinek sok sikert! Irjatok batran

2016. febr. 9. 23:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! 5 hetesen már látható a petezsák, a legtöbb esetben!:) Én csak jövő héten pénteken megyek, akkor töltöm a 7 hetet és remélem láthatom a szívcső pulzálást :)

Első voltam

2016. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hello! Ma voltam a dokinàl, làtszott igen sajnos szivdobogàsa mèg nincs, majd 4 hèt mùlva kell visszamenjek, addigra remèlem lesz! :) Neked is sok sikert! :) 4 hetes vagyok a doki szerint. Idöbe mentem, de tùlvagyok a vèrvètelen is, meg kaptam vitamint. Remèlem minden rendben fog menni a bèbivel! :)
2016. febr. 11. 22:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ma töltöttem a 6 hetet :) Pont egy hét múlva doki, addig meg izgulok :)
2016. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ne izgulj!! Minden rendben lesz veletek! Én ma rendeltem egy Angels sounds baba szívhang hallgatòt! Nemtudom, hogy jó ötlet e?! Valakinek tapasztalata vele? :D

Bár még várni kell a szívhangra legalább 2 hetet... Addig megbolondulok az biztos! :D

2016. febr. 12. 20:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az van! Még a kislányomhoz vettem! Szerintem szuper, bár az elején én nem találtam vele semmit, de párhét múlva már kapásból meglett!

Utolsó voltam :)

2016. febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!