Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtassatok meg, egyelőre...

Nyugtassatok meg, egyelőre sík ideg vagyok,8 hónapos a babám és ma reggel pozitívat teszteltem?!

Figyelt kérdés
Be vagyok tojva!!!!! Hogy lehet 2 picivel bírni? Hogy fogok elegendő figyelmet fordítani a nagyobbra, amikor a kisebbik is állandó figyelmet kíván??? Kicsit kétségbe vagyok esve:S
2010. márc. 30. 08:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én csak gratulálni tudok,nem lesz gond,megoldod úgyis.

4 hónapos volt a Fiam,mikor a tesztem pozitív lett.Beparáztam,védekeztünk és mégis.Egyenlőre nem bánom hogy így történt.

Kisfiam sajtkukac teljessen egyedül megy,elvan jól egyedül,persze igényli a figyelmet a törödést.Kicsit (nagyon) félek én is,de ha már így alakult,ez van.

Kezdetben a pici ugyis csak szunyál,aztán jön a neheze.

De gondolj bele.

Lesz egy nagy és okos (nállunk) bátyó aki majd vigyázhat a picire,és a pici mindent elleshet tőle.

Azért arra figyelj oda,hogy ne emelgesd túl sokat,főleg az elején.

Sok sok erőt egészséget Nektek!!!

2010. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok először is!!! :)


Én is nagyon be voltam t.jva mikor a második baba "kopogtatott" nálunk, főképp met nálunk se nagyszülők se rokonság, és a férjem sokszor nem is alszik itthon a munkája miatt.

Bár mondjuk nálunk a fiam 21 hós volt mikor megérkezett a hugi, de a fiam mindig is kicsit elmaradottabb volt, szóval kb. olyan másfél évesnek felelt meg.(nem beszélt, nem evett egyedül, pelenkázás stb.)

És mégis itt vagyunk, simán kibírható, vannak rosszabb napok, pl. most hogy mindketten betegek voltunk a fiammal és akkor még ott van egy picike is pluszban, de amúgy meg imádom mindkettőt, a nagy már most tanítgatja a kicsit:)

És én nem akartam elhinni de a másodikkal tényleg jóval kevesebb a gond, és csak úgy szinte észrevétlenül nő, fejlődik stb.

2010. márc. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
köszi, aranyosak vagytok:)
2010. márc. 30. 09:05
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Gratula! Biztosan nehéz lesz majd az első év, de utána hamar összenőnek, együtt játszanak, majdnem egyszerre járnak oviba, suliba, jó barátok lesznek. Hidd el hogy felnősz majd a feladathoz, egy nő annyit bír amennyit kell:) Nálunk 2 éves a nagy, 4 hónapos a kicsi, egyenlőre semmi semmi komoly probléma, majd gondolom akkor lesz bolondokháza ha a kicsi mászni-menni kezd:) Bízz magadban, megoldod, az ikres anyukák tudnának mesélni:)
2010. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nálunk sem eszik egyedül a nagy, még pelenkás, nincs elmaradva, ez a korának megfelelő!
2010. márc. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértelek! A kisfiam 13 hónapos volt amikor pozitívat teszteltem. Nagyon megijedtem. Az első gondolatom nekem is az volt,hogy mit fogok csinálni 2 picivel. Biztos nehéz lesz, de megoldjuk:)

Gratulálok! Sok boldogságot!

2010. márc. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is másfél volt a kislányom mikor jött a kisfiam 3. babaként nagyfiam már 8 volt.mikor megtudtam 2 hétig depi,sírás.Vannak nehezebb napok de nem bántam meg.Imádom őket.

Gratula

2010. márc. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%
Juuuj tudod milyen mázlisták lesznek azok a gyerekek? Testvéreknek nagyon jó amikor ilyen kicsi a korkülönbség. Lesz kivel játszaniuk, és később is legjobb barátok lesznek:) Tudom nem direkt volt így betervezve, de hidd el, jobban nem is járhattak volna a babucik:) Persze biztosan az elején nehéz lesz, de meg fogod tudni oldani!!! Sok sikert, és gratulálok:)
2010. márc. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
köszönöm:) azért picit megnyugodtam:)
2010. márc. 30. 10:07
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Szia, barátnőmnek 5 hónapos volt a kisfia, mikor megint terhes lett. Az elején nehéz volt a két picivel, de azt mesélte nagyon jó érzés látni, mikor egymásra találnak a tesók. :) Ráadásul ők nagyszülővel élnek együtt, ez néha segítség, néha nem. A tetőtér van nekik kialakítva, de csak egy szoba van, egy fürdő és egy előtér, ami nappaliként szolgál. Konyha csak a földszinten.

Szóval nyugi... nagyon jó lesz nekik együtt, és egy idő után neked sem lesz olyan nehéz.


Gratulálok!!!

2010. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!