Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15. hetes vagyok. Normális...

15. hetes vagyok. Normális az, hogy sokat vagyok álmos? Félek, hogy valami baj van. Ilyenkorra már nem energikusnak kellene lennem?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy valami baja lesz és nem veszem észre. Nagyon nyomasztó érzés, főleg, hogy több helyen is láttam , hogy nem vették észre, hogy meghalt a pici.
2010. márc. 30. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Az aluszékonyságot, fáradtságot a terhességi hormonok okozzák, nyugi! ez nem jelez semmi bajt, majd idővel elmúlik, legalábbis enyhülni fog. Az való igaz, hogy nem lehet sokszor észrevenni, ha valami baj van, de neked nem kellene ezen kattogni, mert az állandó stressz nem tesz jót. Gondolkozz pozitívan és meglátod, nem is lesz semmi baj! Emellett ne olvass olyan oldalakat, ahol azt írják, mennyi rizikó van a terhesség alatt, mert csak bevonzod a problémákat vagy bemeséled magadnak, hogy baj van...
2010. márc. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem felesleges aggódnod, én a 16. héten járok és a terhességem elejétől fáradtság gyötör. Az orvosom mondta, hogy ez gyakori és a második trimeszterre változhat, visszatérhet az életenergiám, de eddig még nem történt meg. Ha rendszeresen jársz orvosi ellenőrzésre, semmi baj nem lesz, olyan csodálatos az emberi szervezet és jelez mindig időben, ha baj van, csak oda kell figyelni.
2010. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Én 20 hetes vagyok, és napközben gyakran álmos is, és este fél 10 után már nehéz ébren maradnom. 1 hete voltam uh-n, minden rendben volt a babával... szóval az álmosság normális, szerintem nincs arra recept, hogy mikor "múlik el" :-)

2010. márc. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, én 37 hetes vagyok és bizony alig volt pár hét amikor nem volt szükség délutáni pihenésre. Amúgy a 14-15. héten voltam a legrosszabbul, javában ölelgettem még a WC kagylót a 17. hétig. Hamarosan érzed majd a magzatmozgást és akkor elmúlnak az ilyen félelmek.
2010. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát már alig várom, hogy rendesen mozogjon, mert ez így rossz..
2010. márc. 30. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!