Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi a véleménye, a...

Kinek mi a véleménye, a málnalevél tea ivása vagy a Caulophyllum C-12 homeopátiás bogyó könnyít a szülésen?

Figyelt kérdés

34 hetes kismama vagyok, és fontolgatom, hogy a 36. héttől elkezdeném inni a málnalevél teát. Van esetleg olyan, aki ivott, és tapasztalt valami hatást? Előfordulhat, hogy hamarabb jön tőle a baba?

Vagy olvastam hogy a Caulophyllum C-12 homeopátiás bogyó is segíthet, nem tudom, hogy együtt lehetne-e őket fogyasztani, vagy hogy bármelyiknél hamarabb beindulhat-e a szülés? Előre is köszönöm a hasznos válaszokat! :)



#terhesség #homeopátia #málnalevél tea #34. hét #Caulophyllum C-12 #könnyebb szülés
2016. febr. 11. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőt használtam a 36. héttől, fogalmam nincs, hogy nélküle milyen lett volna, hosszú, de komplikációmentes szülésem volt, bőven terminus után. Ártani biztos nem árt, legalább lélekben készülsz a szülésre a teázgatással ☺
2016. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én betöltött 36. héttől ittam a teát, illetve szedtem valami homeopátiás bogyót is, de a nevére nem emlékszem, nekem a szülésznőm adta. 39+4 hétre szültem, összesen 6 óra alatt (amiből a vajúdás csak 3 óra volt) egy 3900 grammos babát.
2016. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, hogy ezért vagy sem, de az elsőnél csak a málnalevél teát ittam, napi 1 csészét (volt hogy kimaradt 1-1 nap :)). A kiírt előtti napon 3 óra alatt megszültem. A másodiknál a 38. héttől szedtem a bogyót is, napi 2-öt a szülésznő tanácsára, szintén a kiírt előtti napon 1 óra alatt szültem meg. Mindkettő természetes, komplikációmentes szülés volt és délelőtt még sem,mi nem utalt arra, hogy este szülök. Nst, uh is volt aznap. Még mondták is, hogy igazán megszülhetnék, de ő jól érzi magát benn :)
2016. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is 36 héttől ittam, ettem mindent. Hittem benne.

Szerettem meg minden.... egy hete feladtam a dolgot.....41 hetes elmúltam, tiszta kész vagyok... ha már eddig húzza remélem hamar megszületik :)

2016. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Beindulni nem indul hamarabb csak elvileg könnyebb lesz.

Én 36-38 hetes korom között ittam málnalevél teát, akkor olvastam, hogy nem kéne székreked3s esetén, mivel eléggé szenvedtem tőle inkább azt mondtam nem iszok többet.

A vajúdás hosszú volt de komplikáció mentes. Nem tudom mi lett volna ha végig iszom vagy ha egyáltalán nem iszom.

Ezt senki sem tudja, mi lett volna ha máshogy csinálja.

2016. febr. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel a málnalevélben legalább van valami (még ha esetleg nem is hat), így mindenképpen az a nyertes.
2016. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!