Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt, hüvelygomba...

Terhesség alatt, hüvelygomba esetén alkalmazható?

Figyelt kérdés

Az élőflórás joghurtos tampon, esetleg teafaolajjal?


Mielőtt le lennék hülyézve, meg takarodjak azonnal az orvoshoz, azért leírom, holnap leszek 13 hetes, ezalatt most jött ki harmadszor.

Canestent, Candibene-t használtam eddig, kb 3 hétre megoldja a problémát, és kezdődik előről.

3 hetente 4ezer ft-ért nyomkodni magamba a hüvelytablettákat egy kicsit húzós és nem hiszem, hogy ennyi gyógyszer jót tesz.


Esetleg tapasztalatok, ötletek, kinek mi vált be?



2016. febr. 12. 10:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Kimaradt: A gyógyszereket orvos írta fel, tehát JÁRTAM OTT!!!
2016. febr. 12. 10:22
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem javaslom, én is használtam régebben akkor nem voltam terhes, csak folyamatos fertőzéssel kűzdöttem, de nem mondanám, hogy segített, és a mostani joghurtokban már nem igazán van meg az ami segítene. Szerintem ne kockáztass, inkább próbáld meg helyreállítani a hüvelyflórádat egy egy kúra után használj minimum 14 napig valami helyreállító kúpot.

Nekem a folyamatos fertőzés inkább gyulladás volt, mert a sok gomba és egyéb írtó szerek kiírtották teljesen a hüvelyflórámat és egy hónapon keresztül kellett használom helyreállítókat, és minden menses után is. 1,5 évig kűzdöttem vele, de a végére talán helyrejöttem.

2016. febr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Konkrét szereket tudnál írni?

2016. febr. 12. 10:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Helyreállítóra gondolsz?

Protexin Gynophilus, én ezt tartottam a legjobbnak

Vitagyn C, ez annyira nem vált be

Lacto feel, ez is elég jó

Gyntima ez nagyon rossz érzés volt, olyan volt mintha bepisiltem volna, rengeteg folyt vissza és sztem nem is használt

2016. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a második trimeszterben a Klion D 100 használt. Úgy emlékszem 12. hét utántól használható.
2016. febr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, férjedet is kezeltétek? Nálam, mikor terhesség alatt előzött, én is kaptam krémet, és párom egy másikat. Fontos az ő kezelése is, különben visszafertőz.
2016. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Canesten krémmel meg boraxxal kezeltük.

De jövő szerdán kell visszamennem dokihoz, addig kibírja a dolog kezelés nélkül?

(Nem tudok előbb, így kaptam időpontot.)

2016. febr. 12. 11:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a canesten combi és utána lactofeel kúra vált be, párod is használja a canesten kenőcsöt mert visszafertőz.
2016. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes lenne az aloe verát és egyéb gyógynövényeket tartalmazó sprayt, az aloe firstöt kipróbálnod, ami a szülés után is sokat segíthet. Mellé még a propoliszt is tartalmazó aloe vera alapú krém is jó lenne. Jobbulást!
2016. febr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!