Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség végét mindenki...

A terhesség végét mindenki nehezen bírja? Nektek hányadik héttől volt nagyon rossz? Mitek fájt?

Figyelt kérdés
2016. febr. 12. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon jól voltam végig, tele voltam energiával. Szülés délelőttjén még ablakot pucoltam, mert ahhoz volt kedvem.

A lábam nagyon vizesedett, ez nem volt kellemes, de nem fájt semmim.

2016. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem nem fájt semmim. nem volt semmi gondom, még edzeni is ugyanugy jártam. 40. hétre szuletett a fiam, de még aznap sem éreztem az elojelét, hogy na akkor most fogok szulni.
2016. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem még semmim sem fáj (a hasfogó öv nagyon sokat segített, már a 20. hét óta hordom, nincs derékfájás, hátfájás)


a magzat az egyik kezével a hólyagomat üti random pillanatokban a nap folyamán többször, ez "kicsit" zavaró, de gyorsan elmondok magamban egy csúnya szavakkal tarkított mondatot és megyek tovább:)jó,jó, néha nem magamban:D


36hkm

2016. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 40. héten sem volt semmi bajom, gyomorégést leszàmìtva. Most a 38-at tapossuk, ugyanennyi a problémàm. Meg hogy fekvés közben bizonyos pózokban nehezebben kapok levegőt.
2016. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor most még szarabbul érzem magam, mert én 30 hetesen tök tápos vagyok ezek szerint.

Folyton annyira leesik a vérnyomásom hogy majdnem elájulok napi többször,nagyon fáj a gerincem, pici annyira kinyomja magát hogy meg kell állnom séta közbe főleg ha épp hólyag fele,vérzik az orrom mindennap, plusz folyton álmos vagyok..

Aztán még sok hátra van ahhoz képest , más meg látod milyen fitt és semmi baja, nekem meg bűntudatom van mert nyafogok de ezek tényleg befolyásolják már a mindennapjaim. És tök normális tünetek !

Amúgy egész második trimeszterem szuper volt, tele voltam energiával, ez pár hete kezdődött.

2016. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a nem alvàson kívül remekül voltam. Eskü még bírtam volna egy hónapot! :D
2016. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

én nagyon jokat aludtam, csak az orrom volt folyamatosan bedugulva..és hat a sos vizes sza.ron kivul mást nem lehetett használni..azzal szenvedtem, meg eleinte a migrénnel, na meg a huvelygombával, ami szinten a 40. hétig kitartott. amugy marha fitt voltam. nem zavart a hasam, biztos azért nem, mert alapbol nagy :D

2016. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5 !


ne érezd magad rosszul emiatt, énis 30 hetes vagyok és kezdem nehezebben viselni :( fáj a gerincem, aludni alig bírok, étvágytalan vagyok, mindig álmos, és már kezd fájdalmasabb lenni a magzatmozgás is, sokszor akkorákat rúg, hogy összegörnyedek és feljajgatok! ( bár azért élvezem is, és legalább nem aggódok, hogy van valami baj, mert egy kisörökmozgó lakik odabent) most kezdődött a gyomorégés is, aludni sehogy se tudok, se bal,se jobb, se háton..

2016. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39-dik héten szültem. Előtte már egy hónappal nem tudtam semmiért lehajolni, aludni nem tudtam csak félig felülve. Refluxos lettem. El volt dugulva az orrom, mintha meg lennék fázva. A vádlim gyakran görcsölt, a jobb csípőmnél egy idegszál be lehetett csípődve. Mindez nyáron volt, a legnagyobb melegben, és csak egyre tudtam gondolni, hogy legyen már vége.
2016. febr. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Általában jól voltam, úgy 35 hetes koromtól volt hetente 1-2 nap amikor fájt a derekam és a szeméremcsontom. A többi napokon nem volt panaszom.
2016. febr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!