Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? Bovebben lent.

Szerintetek? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

Szoval 10 napja kesik a menstruaciom, de viszont mindjart megjon erzesem van, szurkal jobb oldalt a petefeszkem, es rengeteget jarok pisilni, illetve a melleim fajdogalnak,neha beduzzad de aztan lejebb megy, ill. ilyen feher folyasom van

Esetleg baba lehet a dologban? Nem vagyok bekepzelos fajta a parommal ugy vagyunk vele ha ossze jon akkor boldogok leszunk ha nem akkor uj honap uj eselyek. Nem kapkodom el a dolgot szandekosan nem csinaltam tesztet hatha kesik, de ennyit soha nem kesett.

Kerlek ertelmes valaszokat irjatok. Koszonom.



2016. febr. 12. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj tesztet :). Ennél értelmesebb választ nem tudok írni. Az sokkal megnyugtatóbb és egyértelműbb lenne mint ha én számodra vadidegen ember látatlanban azt írom, hogy szerintem terhes vagy/nem vagy terhes...
2016. febr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oszinten szolva azert irtam ide mert sokszor csalodtam mar a tesztbe, volt 2 alpozitiv es nem akarok csalodni ujra :/
2016. febr. 12. 23:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Megértem hogy nem akarsz csalódni,de jobb minél előbb megtudni baba van-e a dologban,hiszen lassan már a dokihoz is kérhetsz időpontot (ha meg nem baba,azt is megkéne tudni mi a késès oka). Sose voltam korán tesztelő párti,én is nemvárt után teszteltem csak. De jobb tudni,hogy terhes vagy-e,hiszen ha bármi gyógyszer-vitamin kell,azt jobb minél előbb elkezdeni. Ennyi idő utàn tesztelj nyugodtan,reggeli első pisiből,ha biztosra akarsz menni. Nagyon drukkolok
2016. febr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat majd csak holnap utan tudok csak tesztelni. Reggel tudok csak venni tesztet, nagyon remelem hogy baba van bent :) azert remenykedem. :)
2016. febr. 13. 00:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már napközben is tesztelhetsz!! ☺
2016. febr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom :) de inkabb a reggeli egy nap mar bem oszt nem szoroz nagyobb lesz az orom ha baba van:)
2016. febr. 13. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!