Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhes vagyok. Még...

21 hetes terhes vagyok. Még nem igazán van hasam. Imádok hason aludni, de nem merek félek hogy rossz így a babának. Ha nekem így kényelemes akkor lehet így aludnom?

Figyelt kérdés
2016. febr. 13. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Bal oldaladon fekudj, az a legjobb a babanak, akkor a legjobb a placenta verellatasa.
2016. febr. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, amíg kényelmes lehet. Én mindkét terhességem alatt csaknem végig hason (félig hason fekvő helyzet volt inkább a végén) aludtam. Ha nem tetszett a babáknak, rúgkapáltak nagyokat, és akkor testhelyzetet változtattam.
2016. febr. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Aludj úgy, ahogy nekel jól esik és kényelmes. A babának semmi baja sem lesz, akárhogy fekszel, ha netán kényelmetlen lenne neki, akkor erösebben rugdalózik.


Az meg, hogy a terhesség alatt hogyan kell aludni, teljesen hülyeség, a terhesség nem betegség, nem kell túlbonyolítani a dolgot!

2016. febr. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én volt mikor 39 hetesen is úgy keltem fel, hogy félig a hasamon voltam. Nem volt semmi gond. Furcsa módon ez csak az egyik oldalamnál jött be, a másikon kényelmetlen volt.

Szóval kényelmetlen lesz ha már nem jó ötlet a hason alvás, amíg kényelmes, nyugodtan.

2016. febr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is a félig hason alvó póz, a baloldalon volt jó mindig is. A lábaiddal úgyis támasztod magad, és ha a babának nem jó jelezni fogja.:)
2016. febr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták nyugodtan alhatok a hason de nem mertem :D Hónapokig azt vártam hogy mikor alhatok már majd hason de mire megszültem leszoktam róla, hébehóba van hogy hason alszok :)
2016. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!