Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen barnázás, de...

6 hetes terhesen barnázás, de nem érdekli az orvost? Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok! Először 5. hetesen barnáztam, rohanás az ügyeletre, nem láttak vérzést, elküldtek! 6. hetesen ismét barnázás, vissza a kórházba, ismét elhajtanak nagyon-nagyon flegmán! Még azért is lecseszett az orvos, hogy honnan tudom én, hogy terhes vagyok, minek mentem oda! Szóval ismét nem történt semmi! Azóta is folyamatosan barnázok, erősödik, érzem hamarosan meg fog jönni.... mit tehetnék, hogy foglalkozzanak velem és legalább megpróbálják megmenteni a babámat, aki pajzsmirigy betegség miatt iszonyú nehezen jött össze? :(
2016. febr. 17. 07:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Másik kórház, másik orvos DE AZONNAL!
2016. febr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Elsősorban másik orvos, másodsorban pihenés és magnézium. A pajzsmirigy már rendbe lett téve? Mert ha nem, és amellett jön össze, az is oka lehet a problémának.
2016. febr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Kétségbe vagyok esve, két orvos nézett meg a két alkalommal, és mindkettő lesz*rt! :( Menjek át egy másik városba??? A pajzsmirig most 3 év után rendben van, azért jöhetett össze valószínűleg! Nagyon félek! Magánba jövőhétre kaptam időpontot, addig késő lesz! Szerintem órák kérdése, ha nem történik valami!
2016. febr. 17. 08:01
 4/21 anonim ***** válasza:
Megneztek egyaltalan uh-val? Petezsak, embrio, esetleg szivhang mar volt? Sajnos egyaltalan nem biztos, hogy megmarad a babad, vagy egyaltalan megvan meg :-( Nem biztos,hogy csak orvosok flegmasaga miatt, lehet azert kezdodott mar a barnazas is, mert meg sem tudott tapadni rendesen, vagy nem fejlodott tovabb, sajnalom! Pm ertekeid most milyenek, mit szedsz ra?
2016. febr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem a kórházba mennék ezek után, hanem bejelentkeznék egy magán orvoshoz. Maszek rendelésben ilyet még nem tapasztaltam. Ilyen esetben Utrogestant szoktak felírni. Magnézium mindig jó, és feküdj!

Remélem nem lesz gond.

2016. febr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ja bocs, most látom, hogy már bejelentkeztél magán orvoshoz.

Esetleg felhívhatod, és elmondod neki a problémádat, hátha ad előbbi időpontot.


Előző voltam...

2016. febr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Megnéztek uh-val, szabályos petezsák, de szikhólyag még nincs! Meg annyit mondott, hogy na tényleg terhes tetszik lenni hölgyem! És ennyi! A vérzéssel abszolút nem foglalkozott! Az asszisztenssel még ki is röhögtek!
2016. febr. 17. 08:19
 8/21 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy most olyan jó volt, hogy el kellett hagynom minden gyógyszert! Teljesen tökéletes lett! Ez volt 1 hete, nem hiszem, hogy ennyi idő alatt romlott volna ismét annyit, hogy ez lenne a gond!
2016. febr. 17. 08:20
 9/21 anonim ***** válasza:
40%
Hat akkor sajnos eleg kontar orvosod van :-( A pm gyogyszert egy eleten at kell szedni, folyamatos ellenorzes alatt, nincs olyan hogy el lehet hagyni, mert megjavult az eredmeny!! Lehet jo eredmeny a vervetel alkalmaval, de ezt gyogyszerrel akkor is szinten kell tartani, mert ha egyszer kialakult a pm alul vagy tulmukodes, az mar magatol sose all helyre, ezert kell a gyogyszer!!!! Sajnalom, de en felkeresnek egy normalis hozzaerto endokrinologust!!! Inzulinrezisztenciara vizsgaltak mar? Mert a pm gond es az IR az esetek 99%-ban egyutt jar sajnos, es az is oka a nehez teherbeesesnek, vagy epp vetelesnek!
2016. febr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%
Pajzsmirigy gyógyszert elhagyni???? Annak az a célja, hogy megfelelő legyen az érték, nekem is évek óta tökéletesek a pajzsmirigy értékeim, ami egyet jelentett, hogy megfelelő a szedett adag. Terhesség alatt ugyanúgy szedtem és trimeszterenként ellenőriztük így is. Nekem pici alulműködésem van, a hormonpótlás NEM gyógyítja meg az alulműködést, hanem fenntartja az ideális szintet AMÍG szedem.
2016. febr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!