Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor menjek orvoshoz?

Mikor menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
December végén elvetéltem, az orvos azt mondta, hogy várjam meg az első menstruációt. Most megint terhes vagyok, kb 4 hetes. Menjek most orvoshoz a vetélés miatt vagy ráér 7 hetesen is? Nem vizsgálták ki hogy miért vetéltem el, mert a doktor azt mondta, hogy 3 vetélés után szokták kivizsgálni.

2016. febr. 17. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is azonnal rohantam szinte 5 nap késés után, mert nekem volt már egy elhalt terhességem, és barnáztam is, megvizsgált, de még csak a megvastagodott nyálkahártyát látta, amire azt mondta ez még bármi lehet. Az előzményeket tekintve sem adott utrot, azt mondta ha most nem barnázok nem kell.... hát végül terhesség lett belőle és a 9. héten volt barnázásom, na akkor kaptam, most 10 hetes vagyok, és csak remélem, hogy minden ok.

Úgyhogy majdnem felesleges ilyen korán menned, hacsak nem akarsz utrot szedni, mert akkor menj el és kérj.

2016. febr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az UH 5. héten látja először a babát (petezsákot). Ha nincs panaszod, szerintem elég a 8. héten menni, amikor már szívhang is van. Kivizsgálni meg azért nem vizsgáltak ki, mert a korai vetélések több, mint 50%-ban kromoszómarendellenesség van. Ilyenkor a természet "megoldja", hogy ne szülessen beteg baba. Ezért nem szoktak rögtön nekiesni a kivizsgálásnak. Az most más kérdés, hogy ettől az ember még retteg a következő terhességnél...
2016. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm is elvetélt, az orvosa azt mondta, legalább 2, de inkább 3 menstruációt várjanak. Neked nem mondták?
2016. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta az orvos, hogy elég egy menstruációt várni. 9 hetes voltam de csak egy üres petezsákom volt. Még nem volt annyira előrehaladva a terhesség. Még tüneteim se voltak, csak mellérzékenység éd fáradtság.
2016. febr. 17. 10:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Felhívtam az orvost és beprogramáltattam magam a 7-dik hétre. Még van 3 hét. Hogy fogom én azt kibírni? Aggódok, remélem minden rendben lesz. Most másképp érzem magam, mint az elsőnél, hányingerem van és szédülök.
2016. febr. 17. 10:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én most járok a 6. hétben. Pénteken leszek betöltött 6 hetes. csak 9.-én tervezek menni dokihoz. Nekem is volt közvetlenül előtte 2spontán vetélésem. Ha gondolod Írj privit.
2016. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!