Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ételallergia gyakoribb...

Az ételallergia gyakoribb terhesség alatt?Fogyasztás után mennyi idővel jelentkezik?

Figyelt kérdés
16 hetes kismama vagyok.Teherbeesésem óta,kijött egy csomó allergiám mindenre(mogyoró,dió,stbb..)Egy órával ezelőtt megettem egy tál szamócát, azóta viszketek!Megúszom ennyivel,vagy ezek a tünetek még súlyosbodhatnak?
2007. nov. 11. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos nekem is erősödött az allergiám, másnak meg elmúlt a szénanáthája..Egyéntől is függ szerintem, de ha így alakult, akkor sajnos nagyon kell vigyázni!Az allergia normális esetben is egyre fokozódik, ami most még csak viszketéssel jár, az lehet legközelebb fulladással fog járni. Kerüld azokat az élelmiszereket amik ilyen tüneteket okoz, és fő a mértékletesség! Először csak pár szem gyümölcsöt egyél, és ha nem okoz problémát akkor növelheted picit az adagot. Esetleg felkereshetsz allergológiai szakrandelést, ahol egyszerű vérvételből meg tudják állapítani mire vagy allergiás. Sok sikert!
2007. nov. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!