Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek el babaholmika...

Mikor kezdtetek el babaholmikat venni?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok, és még semmit se vettünk. Szerintem egyáltalán nem vagyunk még elkésve, de már megkaptam, hogy így nem végzünk a bevásárlással, ha nem kezdjük el hamar. Ti mikor kezdtétek el?
2016. febr. 17. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Úr isten miért lennétek elkésve? :D

27 hetesen kezdtem el vásárolni de 1-2 rugdalózót vettem kb 20 hetesen a saját örömömre, miután a saját szememmel is láttam, hogy kisfiú lesz.

Az itteni válaszok alapján pedig azt mondhatom, hogy korán kezdtem, nagyon sokan csak 30 hét után futottak neki. Utólag belegondolva én is ráértem volna.

2016. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is még ráérsz,én nem fogalkoztam senkivel. Van aki már az első perctől kezdve vásárol,van aki az utolsó hónapra hagyja.

Én középidőtöl kezdve vásároltam! :) Főleg ha mindent meg kell venni,semmit se kapsz,akkor érdemes apránként megvenni,mint egyszerre! :)

2016. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez meg a másik, hogy szerintem nagyon sok mindent fogunk kapni is, sok kisgyerekes ismerősünk van, így nem akarok olyat venni, amit kapnánk.
2016. febr. 17. 21:24
 4/10 anonim ***** válasza:

10 hetesen vettem először egy kinézett body szettet,itolsó darab volt újszülött méretben.

Aztán 12.hét körül kezdtünk nézelődni.Azóta folyamatosan nézzük.Amit jó vételnek tartok vagy megtetszik megveszem.Nem problémázok ezen.Mi mindent le akarunk tudni a 7.hónapog.Nehezen viselem a meleget és nagy hassal én tuti nem rohangálok.

A legvégére a bútor meg a babakocsi marad.Már kinéztük szóval turi hogy az lesz.

14hetes vagyok ;)

2016. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tűnik nem vagyok elkésve. Őszintén szólva még kiskönyvem sincs, mert beteg voltam, és eddig nem jutottam még el a védőnőhöz, mert olyan macerás, fel kell hívni időpontért, és egy héten csak egyszer jó neki, kb 2 órán át. Vérvétel se volt még meg, se az EKG, csak az ultrahang.
2016. febr. 17. 21:30
 6/10 anonim ***** válasza:
28. hét után kezdtünk el vásárolni, de csak azért olyan "korán",mert jött a tél, nem tudtuk, hogy tudunk majd menni, stb.
2016. febr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elsőnél 34 hetesen,addig csak egy zenélő plüsst vettünk. Most a màsodiknàl a 30. héten,mert elkezdtem nyìlni meg sokat görcsölök,nem mertem vàrni. Szerencsére nincs baj,de 2 hét alatt lezavartam a vàsàrlàst.

32 hkm

2016. febr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22 hetesen, azóta folyamatosan vásárolgatok, 2, babám lesz mind2 lány úgy hogy azért sokat nem kell vásárolni.
2016. febr. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én pont 14 hetesen. Baba mama börzéken, mert ott sok szép, jó minőségű holmit lehet venni, olcsón.
2016. febr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15 hetes voltam Karácsonykor, akkor a családtól megkaptuk a babakocsit, de utána jó darabig nem vettünk semmit...a 20.hét után kezdtünk el apránként venni ezt-azt, amikor már tudtuk tutira a nemét.
2016. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!