Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A libidóm a béka feneke...

A libidóm a béka feneke alatt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A 9. terhességi hétben járok. Nem vagyok kimondottan rosszul, reggelente émelygek, bár nem vészes, állandóan álmos vagyok, cserébe éjjel rosszul alszom... Egy szó mint száz, nem kívánom a szexet. Mióta terhes lettem, nem is volt orgazmusom, ezt is kicsit csalódásként éltem meg...

A férjem csodás ember, nagyon szeretem, szegényem próbál közeledni, én meg nem igazán vagyok vevő a dologra... Még akkor se, ha épp nincs hányingerem, mert akkor meg legszívesebben szunyálnék. Azelőtt se voltam épp egy fehérmájú delnő, de most egyáltalán nem kívánom a szexet.

Hogy rázhatnám fel kicsit a libidómat?



2016. febr. 18. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Evés közben jön meg az étvágy, én azt mondom!:)


mi kb. kétnaponta vagyunk együtt és kívánom is nagyon a férjem, de volt olyan időszak, amikor rá kellett döbbennünk, hogy a szeretkezés nagyon fontos nekünk, megnyugtat, boldogít, felemel. A terhesség elején uganis naponta voltunk együtt, aztán újabban már nehezen bírom a pocimat, és emiatt néha jobban elfáradok.


Mi úgy taktikázunk azon, hogy ebből ne legyen 3, majd 4, majd 5 stb nap kihagyás, hogy igyekszünk akkor együtt lenni, amikor épp nem fáj semmim és van sok időnk is rá, és így jön ki a 2 naponta nálunk.


Ez persze csak akkor megoldható, hogyha mindketten tudtok ebbe időt és energiát fektetni.


36hkm

2016. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát... Nekünk az első mellett max este van időnk. Akkor meg hullák vagyunk. De ez még belefér. Viszont nekem is nulla a libidom. Elsovel is így volt sajnos. Ráadásul én 14 hétig rosszul voltam nonstop. Ki lehet bírni. A férfinak is. Férjem is mindig mondja ha ezen gorcsolok. Hogy neki Ennyit megér. Szar persze hiányzik. Majd lesz jobb is. Igaz az is h mi előtte se voltunk napi szinten együtt. Es ami fontos nekunk jo igy. Amig nektek jo illetve most elfogadható akkor ne keseregj ezen. Szülés után valtozil ugyis. :) kitartas!
2016. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hogy később megjön az étvágyad!

A 2. feleségem végigkefélte velem a terhességét, pedig veszélyeztetett volt!

Nem lett semmi baj!

2016. febr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam az állandó álmosság miatt nem kívántam a szexet.

De elmúlt 12 hetes korom után majd lett 3x akkora libidóm mint terhesség előtt. :D

2016. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél én is így voltam. De szinte végig. Férjem mivel szeret folyton nyugtatott, hogy ne görcsöljek ezen.Nem ezen múlik a boldogságunk. Azután szülés után helyre állt . Már amennyire lehet egy gyermek mellett :-) Napi szinten persze mi sem voltunk együtt, de ez így jó nekünk. Most újra állapotos vagyok. Első hetekben barnázás miatt nem lehetett. Aztán jött pár nagyon jó hét, amikor kedvem is volt és minden klappolt.Most pedig ahogy nő a hasam és hülye folyásom sem akar múlni, nincs igazán hangulatom ilyen dolgokhoz. Irigylem azt aki végig kívánós :-)
2016. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!