Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vagyok egyre rosszabbul...

Miért vagyok egyre rosszabbul terhesen?

Figyelt kérdés
13 hetesen újabban hányni kezdtem,pedig elotte vegig nem hanytam. Szedek vitamint es a laborleleteim is szuperek,megis egyre rosszabbul vagyok. Raz a hideg,gyenge vagyok,nem tudok joizuen enni,este meg faj a hasam mintha gyomorrontasom lenne,hiaba etkezek egeszsegesen. Ez mar a veg. Miert van ez?
2016. febr. 18. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:

megértelek, én 5. hét óta hányok. a gyomorégésre szedj rennie-t nekem sokat segített, akár 10et is bevehetsz naponta.

14hkm

2016. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En probiotikumot szedek, de mar az se hasznal..barmit megeszek, rosszul vagyok tole. Ha este direkt nem eszek sokat es azt is max este 7ig, akkor reggel tomeny gyomorsavat hanyok. Annyira rossz. Pedig azt mondtak a 12. het utan jobb lesz!
2016. febr. 18. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy benyeltél valami vírust.
2016. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is elkaptál valamit. A környezetemben többen hányós-hasmenéses problémával küszködtek nemrég. Most sajnos ez van, meg az influenza.
2016. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha vírus akkor árt a babának?:(
2016. febr. 18. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem!
2016. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!