Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a bal oldali petefészkemben...

Ha a bal oldali petefészkemben ért meg a pete az a bal oldalon fog beágyazódni, vagy ez nem törvényszerű?

Figyelt kérdés
Határozottan tudom, hogy bal oldalt fájt nagyon ovuláció környékén, és most mégis úgy néz ki, hogy a baba a jobb oldalon van. Lehetséges ez? Onnan tudom, hogy fekve végigsimítva jobb oldalon egy kis pukli tapintható, amiről gondolom, hogy ott a baba. 11 hetes vagyok. Aki úgy gondolja, hogy nem érezhetem még a babát kérem kíméljen, a kérdésre szeretnék választ kapni.
2016. febr. 18. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Ennyi ésszel hogyhogy még életben vagy?

Nem a petefészekbe ágyazódik be a pete, hanem a méhedbe, te gyökér. Biológia órán ezért kellett volna figyelni, és nem pedig lógni/mobilozni/levelezni...

2016. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1-es: felnőtt ember így beszél? Csak azért, mert névtelen az oldal, vagy szemtől-szemben is ilyen primitív módon beszélsz másokkal? Te oktatod ki a kérdezőt? Vak vezet világtalant...
2016. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Édes istenem tudom, hogy a méhbe ágyazódik be... a kérdés az volt, hogy ha bal oldalt érik meg akkor a bal oldalt fog beágyazódni a méhembe? Miért kell szavakon lovagolni. Értsd jól!
2016. febr. 18. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggésben.

Nekem is a baloldali petefészekből indult el. A Melső méhfalamra érkezett és ágyazódott be.

Szeretném tudatni veled, hogy átlagosan a méh, akkora mint egy szílva. Terhességnél el szépen növekszik... A terhesség elején kétlem hogy a magzatot éreznéd ami igen kicsi méretű. Valószínűleg valami mást érzel amikor "kitapintod". Később amikor nagyobb lesz, a doki úgy is mondja, és rögzíti az adatot, hogy hol történt a beágyazódás.


Egy kis olvasnivaló, hogy lekösd a gondolataidat.


[link]

2016. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Föleg hogy a magzat csak a 12. Hét utan van addig embrio. De nem érezheted a babát mert nagyon pici és vastag a szövetréteg ami eltakarja. 17 hetes vagyok és én sem tudnám még megmondani hogy hol van a baba. Pedig nekem már jócskán van pocakom is. 3. Baba.
2016. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!