Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon nagyobb az esélye a...

Vajon nagyobb az esélye a kislánynak?

Figyelt kérdés

A ciklus 10. napján voltunk együtt utoljára, ebből maradtam terhes, most vagyok 6 hetes. Ciklusom nagyjából rendben van, max. 1-2 napokat szokott késni. Nem sok reményt hagytam ennek a hónapnak, mégis sikerült. Lehetséges, hogy nagyobb esélyünk van a kislány babára így, ha a Shettles- módszert veszem alapul?

Egyébként mindegy a baba neme, csak latolgatom az esélyeket...


2016. febr. 18. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
50-50% Ezek a mindenféle módszerek többnyire arra valók hogy jól megbolondítsák az embert :)
2016. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semelyiknek sincs semmi alapja. Főleg, ha megnézel a tévében egy műsort, ahol 4-5-6 fiú után már az ég világon minden praktikával próbálkoznak, hogy lányuk legyen, mégsem jön össze... Ez nem ezen múlik.
2016. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó senki se mondta biztosra, csak NAGYOBB az esély lányra. És igen lehet hogy láttál a tévében ilyet, de az illetőnek lehetett kóbor peteérése is, lehet lúgos a hüvelye kémhatása stb. Szóval nem értem miért nem lehet hinni Czeizel Endrének, aki valljuk be nem mondana ilyet alaptalanul...
2016. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, igazoltan van kisebb-nagyobb esély erre vagy arra, de ettől még nincs jelentősége, mert ha lenne és ezek a módszerek ténylegesen visszaigazolhatóan működnének, akkor bárki megválaszthatná, hogy fia vagy lánya legyen, holott ez még mindig nem így van...


És pont emiatt, amit te is írsz, hogy mindenki máshogy működik, mindenkinek más baja van, kiszámolhatatlan az egész...

2016. febr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!