Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor hogy van ez a terhességg...

Akkor hogy van ez a terhességgel és sporttal?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni,hogy lehet terhesen sportolni. Már direkt óvatosan megyek az utcán is,nehogy "rázkódjon" a baba. Láttam ultrahangon,hogy amikor köhögök vagy kicsit nevetek,akkor is pörög-forog-kapálózik...tényleg egészséges neki,ha mozgok? Lehet hülye kérdés,de nem az neki a legjobb,amikor fekszek?
2016. febr. 19. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Feküdd végig a 9 hónapot, zabálj egész nap, szedj fel 20 kilót, utána csinálj úgy, mintha te nem tehetnél róla.
2016. febr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem nincs gyereked te tapló:)
2016. febr. 20. 08:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy veszélyeztetett terhes, akkor mindkettőtöknek jobb, ha mozogsz. Nyilván ne most kezdj el bungee jumpingolni, de egy kis rázkódástól, izomfeszüléstől semmi baja nem lesz. Már rég kihaltunk volna. Könnyebben is fogsz szülni, ha nem hagyod el magad, a terhesség hátralevő része is kényelmesebb lesz, hatékonyabban felszívódnak a tápanyagok a sporttól, levezeti a feszültséget stb.


Néhány évtizede még a széltől is óvták a kismamákat, ma viszont már az az ajánlás, hogy mérsékelt mennyiségű, de rendszeres sport csak hasznotokra válik. Ésszel kell persze csinálni. Vannak jó gyakorlatok a neten (inkább külföldi, angol nyelvű honlapokon nézelődj, mert a magyar netes irodalom kissé szegényes e tekintetben). De a kismamatorna, kismamajóga már évtizedek óta bevett gyakorlat.

2016. febr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

A tapló te vagy, és sajnállak, amiért egy lusta disznó vagy.

Képzeld, terhes vagyok, és minden nap tornázok, nem egy helyben fekszek, mint te..

Majd, ha megszülöd, nem fogsz feküdni, ne aggódj. :)

2016. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lusta disznó? Egyelőre még majdnem teljesen kocka hasam van mert előtte rengeteget sportoltam de ne zavarjon:D Részvétem a gyerekednek.
2016. febr. 20. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!