Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bőrfájdalommal lehet valamit...

Bőrfájdalommal lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Semmi bajom nem lenne, ha ez a furcsa fájdalom,feszitő érzés nem lenne.Kb 1 hete tart,a jobb oldalamon fáj,már az is ha végig simizem a pocakom,illetve ha a ruha hozzáér.

Voltam orvosnál,a baba jól van ,nem függ vele össze.Holnap megyek tanácsadásra,ott is megkérdezem majd.Lehetséges hogy a növekvő méh,nyom valamilyen szervet,és amiatt fájhat?Már nem tudok mire gondolni.33 hetes kismama


2010. márc. 31. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy ahogy nő a babád, és a bőr tágul, az fáj? kenegesd minden nap jó zsíros terhes krémmel
2010. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,pont ezt nem tudom hogy a bőr tágul e vagy mi lehet,mert csak egy helyen fáj mindig.Kenni kenem minden nap.
2010. márc. 31. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:
tagul a borod!!! En is igy voltam vele, mostanra mar ugy nezek ki mint egy zebra :(, es meg mindig faj 38 hetes km
2010. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!