Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen csak üres petezsákot...

Adrika kérdése:

6 hetesen csak üres petezsákot látott az orvos hasi uh-on.3 hét múlva kell újra mennem. Van még esély rá, hogy baba lesz benne?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:

:S nem igazán:S

ne nagyon reménykedj ilyenbe. Kitartást kívánok, és hogy hamar legyen babód. Ha tudok segíteni és "megbízol" (ismeretlenül jól hangzik:S) bennem írj nyugodtan. Én meddőséggel kellett szembe nézzek..

2010. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem van esély rá!!! A 6 hetes kor az a naptár szerinti, de lehetett későbbi peteérésből a baba és akkor még nincs 6 hetes. Valamint az ultrahang gép minőségétől is sok függ. Sztem menj el egy magán ultrahangoshoz ő sokkal többet lát ott is ahol a régebbi gépek még semmit nem látnak.
2010. márc. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Simán lehet. Nekem is üres volt még 6 hetesen aztán mégis ikrekkel voltam terhes. 3 nap múlva egy másik doki vizsgált és mutatta az eredményt.

Szóval lehet hogy elég egy másik orvos véleménye.

Hol voltál, melyik kórházban?

2010. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hű, ne haragudj akkor! én voltam az első! De jó olvasni a pozitív híreket!! én úgy tudtam, nem lehet, bocsánat, nem akartalak félrevezetni, megijeszteni meg pláne!!!
2010. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem elsőnek valahol igaza van de ne legyen inkább,mégis jobb ha felkészülsz a rosszra is,mert lehet hogy tényleg üres,6 hetesen már látnia kellett volna "valamit" a dokinak.

Én elmennék mindenképp egy másik dokihoz is!!!

2010. márc. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az első babámmal 6 hetesen nekem is csak üres petezsák volt, 1 hét múlva már látszódott a baba és a szívhang is.


A másodikkal az orvosom még 6 hetesen is csak üres petezsákot látott a vacak gépén, de én elmentem egy fizetős ultrahangra, ahol a profi gépen már a szívhang is látszódott.


Ha ilyen kis kiváncsi és parás vagy mint én, akkor szerintem ne várj 3 hetet, hanem keress fel egy profi ultrahangost(pestit tudod ajánlani).

2010. márc. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem látott 6 hetesen mást, csak petezsákot.

Aztán 2 hét múlva már mindent amit kellett,ott már szívhang is volt.

2010. márc. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 6 de még a 7 hetes uh is üres petezsákot látott sőt még a zsák mérete sem nagyon változott,aztán ma voltam uh és van szívhang,meg egy 10mm babám.Szóval ne add fel!
2010. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már van 2 gyerkőcöm és mindkettőnél látta a doki a babát 6 hetesen,emiatt aggódtam kissé.

Szerintem én se várom meg a 3 hetet,elmegyek jövő héten másik orvoshoz.

2010. márc. 31. 20:05
 10/10 anonim ***** válasza:

5+5 hetesen nekem is csak petezsák volt, 8 mm-es. Benne nem lehetett látni semmit. Nekem is 3 hét múlva kellett mennem vissza uh-ra, kiderült hogy ikrek! És már 17 hetesek leszünk. Simán lehet még két baba is! :-)

Minden jót!

2010. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!