Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fájdalom lehet ez 24...

Milyen fájdalom lehet ez 24 hetesen?

Figyelt kérdés

3 napja ilyen mesntruáció szerű fájdalmaim vannak, van hogy csak az alhasamban pár másodpercig de van hogy az egész méhemben érzem erősebben még a derekamban is fél percig.

Van amikor egy óra alatt többször vannak ilyenek, aztán órákra semmi. Ha fekszek, ülök vagy takarítok akkor is jelentkeznek ezek.

Ma töltöttem a 24. hetet

Napi 3x2 béres magne b6-ot szedek.


2016. febr. 22. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Orvostól kérdezted? Menj be szerintem és nézesd meg magad. Ezek haskeményedéseknek tűnnek a leírásod alapján ami még korai ilyen gyakorisággal. Szerintem orvostól érdeklődj.
2016. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a magneb6 nem vált be, magnexpresst szedek, így nincs ilyen gondom abból én 2×2 ettem most napi 1 magnexpress elég, ebben 375mg magnézium van. 17 hetes vagyok és nincs ilyen panaszom már.
2016. febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én váltottam ebben az esetben, 16. héten Magnosolvra és elmúlt, de természetesen elmentem vele dokihoz, hogy megnézze, mi a helyzet.


37hkm

2016. febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jövő hónapban megyek dokihoz akkor aktuális a következő vizsgálat.

Mikor beveszem a magnéziumot pár óráig utána teljesen jó minden.

Legközelebb magnerotot veszek.

2016. febr. 23. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!