Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen hamar leszállhatott a...

Ilyen hamar leszállhatott a pocakom?

Figyelt kérdés
36 hetes leszek holnap és többen megjegyezték a hétvégén, hogy lejjebb van a hasam. Lehet hogy előbb fogok szülni?
2016. febr. 22. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

emiatt nem fogsz hamarabb szülni, nem törvényszerű, nekem is lentebb van a hasam (fájdalmaim vannak eléggé a hólyagom tájékán a feje miatt).


36hkm

2016. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem ma az epém tájékán fájt, mintha rengeteget futottam volna úgy szúrt, görcsölt az oldalam. Alig bírtam eljutni a vérvételig, úgy totyogtam mint egy pingvin.
2016. febr. 22. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 35 hetesen lejjebb volt a hasam és 39+5 hetesen szültem.
2016. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2: én késszúrás szerű fájdalmat érzek a hüvelyem, hólyagom környékén. abba kellett hagynom miatta a munkát. meg...az életet is.:) de nekem már csak 2 hét a műtétig, nem mondom, hogy fél lábon, de görnyedve kibírom...szörnyű.
2016. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is lenn van már 1-2 hete. Mindenki azt mondja, nem húzom ki 40 hétig. Hát, nem tudom...A keményedés, feszülés szinte már nem is szűnik, hol itt fáj, hol ott..Kíváncsi leszek. 37h km
2016. febr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!