Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon ártalmas, ha eszek...

Nagyon ártalmas, ha eszek porkaját is, meg csipszeket terhesség elején?

Figyelt kérdés
Főként leveseket, meg szendvicset eszek, de ha megkívánom, eszek egy zacskó cheetost is, ami ugye egyáltalán nem egészséges... Nagyon kívánom a porból készíthető bolognait is, de ha csinálok, akkor nem egy adagot fogok enni, de ezzel nem ártok sokat a babánk? Mert akkor inkább nem főzöm meg.
2016. febr. 23. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ártasz neki, csak ne vidd túlzásba, ha lehet ne minden nap:)
2016. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Huu, en rengeteg chipszet megettem tehessegem elso feleben. A verkepem tokeletes volt vegig, semmi baja senkinek. De viszonylag sokat hiztam tobbek kozott ettol is. 😉
2016. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el az apróbetűt és válassz olyan chipset, ami krumpliból (vagy kukoricából, búzából... stb.), étolajból és sóból van csak. Sok ilyen rágcsálnivaló akad és nem is a legdrágábbak. Sőt zöldségchipsek is léteznek :)
2016. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Dehogy ártasz ezzel az embriónak:) viszont azzal vigyázz, hogy ne hízz ezek miatt sokat már az elején, mert az utolsó harmadban indul be igazán a súlynövekedés.


Mondjuk, mi amúgy is szoktunk porból készült szószokat enni, meg leveseket, úgy kb. 2 havonta és élünk, szóval nekem ez nem ördögtől való dolog.:)


Csipsz...venni fogok ma, egész terhesség alatt nem ettem, nem is tudom, miért, de most megkívántam a kérdésedből:))


37hkm

2016. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Minden sz**t megettem, mikor terhes voltam, folyton éhes voltam (gondolom ezért is híztam 33 kilót a terhesség alatt...). Meki, burger king, nagyon gyakran zero kóla (teljesen rászoktam, azóta is heti 1-2 alkalommal innom KELL). Ja és hatalmas adagokkal sem laktam jól, értsd krumplis tojás 10 tojásból, tízadagos mini sütemény, ezeket mind együltőhelyemben felfaltam, és még éhes voltam...... a gyerkőcöm hálistennek egészséges kis rosszcsont :p :)
2016. febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én meg megkívántam a krumplis tojást, pedig soha nem ettem tojást, mert nem szeretem 😃
2016. febr. 23. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!