Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen mentem eloszor...

5 hetesen mentem eloszor nogyogyadzhoz (elso baba), es nem adott kiskonyvet?

Figyelt kérdés

8hetesen megyek vissza majd hozza(igy is 10 hetesen kellene de addig nem birok varni),akkor mar fog adni kiskonyvet?Egyaltalan mert nem adott?Meg nem volt benne biztos h megmarad?7mm t mert ultrahangon.

Masodik alkalommal milyen vizsgalatokat fog csinalni?


2016. febr. 23. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A kiskönyvet a védőnő adja, nekem a dokim még csak nem is látta a kiskönyvemet az egész terhesség alatt. :)
2016. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Amikor a doki lát már szívhangot is akkor mehetsz a védőnőhöz, és ő fogja kiállítani a kiskönyvet a doki papírja szerint.
2016. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
a védőnő adja, a nőgyógyász nem mondta hogy keresd fel őt a 8. heti uh után? gondolom nem volt még szívhang és ezért hívott vissza....5 hetesen még nem szokott lenni, aggodalomra semmi ok, 8 hetesen már bizonyára lesz és akkor mehetsz a védőnőhöz.
2016. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A kiskönyvet a védőnő állítja ki,az orvos álltal írt igazolással.Viszont az igazolást csak akkor kapod meg,ha már van szívhang.Utána kell bejelentkezned a védőnőhöz.
2016. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ertem koszonom.

Nem lesz baj h hamarabb megyek 2 hettel mint ahogy visszahivott?Igy is sok ido tudni szeretnem h mi den rendben van-e.

2016. febr. 23. 18:54
 6/15 anonim ***** válasza:
ha nagyon nem bírod ki menj, 8 hetesen már kell h legyen szívhang..
2016. febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem baj,elvileg akkor már van szívhang.De én például úgy jártam,hogy nem középidőben fogant,menzeszhez képest 7+6 hetes voltam az első vizsgálatkor,és még nem volt szívhang.2 héttel későbbre hívtak vissza,akkor már szépen pulzált a kis szíve.
2016. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha magánrendelés, menj nyugodtan előbb. Ha TBs, akkor készülj fel rá, hogy le fog szúrni. És a jövőben is készülj fel erre: az orvosok, de még inkább az asszisztensek szerint minden terhes nő teljesen ostoba. Szóval ha el akarsz kerülni egy lebaszást, akkor szerintem várj még két hetet. Ha nem vérzel, nincs baj.
2016. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Magánrendelésen voltál? Nem mesélt a dokid semmit, hogy mi vár rád? Mikor, hová menj?
2016. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes voltam elöször a nődokinál. Egy árva szóval sem mondta, hogy mikor KELL menni a védönőhöz. Szóval én másnap már el is mentem, megkaptam a kiskönyvet, és a következő vizsgálatra már azzal mentem. Szóval nem kell várni semmeddig, gyakorlatilag a terhesség igazolása napján is lemehetsz a védönőhöz. Senki sem fog elzavarni, hogy korán mész.
2016. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!