Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismama vagyok,...

Ciccka kérdése:

25 hetes kismama vagyok, föleg esténként, fekvö allapotban nagyon nagy a légszomjam! Mik lehetnek a lehetséges okok?

Figyelt kérdés
Elviselhetetlen, egész este fent vagyok kvázi ülö poziccioban, mert ha fekszek arra riadok, hogy halalfélelmem van, nem kapok szinte levegöt. Ez a 2. terhessegem, semmi ilyet nem tapasztaltam az elsövel. Leget a tüdömet nyomja a kicsi? De mi lesz akkor késöbb, tul korainak tartom ezt az allapotot!

#terhesség #légszomj #25 hetes kismama
2016. febr. 24. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Valahogy meg kell találni a jó pózt az ágyban. Lehet segítene ha jobban felpárnáznád a felsőtestedet.

Nekem a derekamat nyomja az ágy, de azt ma orvosolni fogom egy puhább, vastagabb matraccal.

27 hkm

2016. febr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27 hetes leszek holnap. Második baba. Hanyatt fekve nekem is ez van. Elég magasra tettem a fejem , illetve próbálok inkább oldalt lenni. Úgy meg mondjuk a baba rugdos :-))
2016. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem akkor volt ez, amikor munkában elültem magam, a méhem is fájt kicsit és légszomjam is volt.


a légszomj teljesen normális dolog, a baloldaladon feküdj, semmiképp se háton. ne pánikolj, hanem járkálj olyankor egy picit, és jobb lesz.

2016. febr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönõm az eddigi tanácsokat...közben beszéltem egészségügyben dolgozo barátnökkel is...azt is mondták,ha nem is a tüdömet,de a rekesz izmomat nyomhatja a kis asszonyság,ez már éppen elég az ilyen érzetekhez...marad a 3 párnás póckolás,és a no para!!!
2016. febr. 25. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!