Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek miért mozog a baba?

Szerintetek miért mozog a baba?

Figyelt kérdés

Vagy mikor?ha valami jó neki,vagy rossz?

Konkrétan arra gondolok,hogy nekem pl mindig evés után pár perccel(10ből 8szor),vagy fürdés közben(akkor mindig kivétel nélkül)

Nem a napközbeni össze vissza mocorgás miatt,hanem ezek a fix dolgok miatt kérdezem.23hkm


2016. febr. 26. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fürdés közben szerintem nagyon kellemesen hat rá a meleg víz, vízsugár, evés után pedig normál esetben felmegy kicsit a vércukrod, élénkebb leszel, és ő szintén. Ezek a jó, normális reakciók (ami nem azt jelenti, hogy ha valakinek evés után nem mozog, az baj lenne).
2016. febr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kaja után megkapja ő is a tápanyagot és felébred, felpörög tőle, fürdéskor meg a melegtől ébred fel. Ez mind totál normális, nem érzi magát rosszul, csak felébred.
2016. febr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Evés után nem kapja meg egyből, de a vércukrod azonnal érzi, és az emésztésed hangjait. A magzatom összerezzen pl. ha böfögök:)


Fürdés közben az enyém ugyanolyan aktív, mint mosogatás közben, vagyis a vízsugár hangja a közös nevező.


Bár, a mi magzatunk nagyon aktív...egész nap mocorog, mióta csak érezzük:)


37hkm

37hkm

2016. febr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Teljesen normális ha evés/ivás után mozog a picid.. Ha tőbb alkalom után sem mozogna az lenne a baj! Én ha meg iszon akár egy pohár teát már atol ugy hulámzik a hasam hogy ugy érzem ki ugrik a picikém.. Az MINDIG csak jot jelent ha sokat mozog mert akkor egéséges és jol érzi magát :D
2016. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!