Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a doki azt mondta a 18....

Ha a doki azt mondta a 18. heti Uhn hogy úgy tűnik fiú de nem biztos, mert nagyon szégyenlős, de a megérzéseim első perctől lányt mondanak akkor szerintetek melyik a biztosabb?

Figyelt kérdés
5 hét mùlva megyünk 4Dre és már tűkön ülök a kìváncsiságtòl.
2016. febr. 27. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a fiamat lánynak gondoltam 20 hétig ott biztosra mondták hogy fiú 😊 A lányomat pedig fiúnak ugyan addig 😂 De a Férjem az első perctől tudta mind a kettő nemét!
2016. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindenhol lanyt mondtak, kiveve 4D-n, mert ott a no "hatarozottan latta a herezacskokat".

Holnap lesz 4 hetes a lanyom :D

2016. febr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyik sem biztos.:)

Biztos akkor lesz, ha kibújik, illetve ha egy ultrahangon egyértelműen látszik majd a kukaca, meg a heréi.

A megérzések meg sajnos sokszor nem megérzések, hanem csak szimplán vágyak.:)

Ha éppen úgy jön össze, akkor meg az is simán lehet a véletlen műve.:)

Én kezdettől fogva azt éreztem, mikor terhes voltam, hogy kisfiam lesz, a 20. heti uh-n azt mondták, úgy látják ,hogy fiú, de sem addig sem utána egészen a 33 hetes uh-ig nem mutatta magát, de akkor teljesen egyértelműen látszott, hogy ott vannak a kis heréi, tehát kisfiú. És kisfiunk is lett.

De sem a megérzésekre, sem egy 18. heti uh-ra nem hagyatkoznék.:)

2016. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ☺ fiamat biztosra tudtam,hogy fiù a 20. Héten ezt meg is erősìtették. Mindkét nemnek örülök,akkor a 4dn kiderül ☺
2016. febr. 27. 12:29
 5/7 anonim válasza:
18.hetin nekem is ,,lehet fiu"t mondott az orvos, kezdetektol azt ereztem, hogy kis lany...22.heten egyertelmuen kis lany volt :)
2016. febr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na?
2016. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még 4 hét van a 4Dig,de mindenképpen megírom
2016. márc. 5. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!