Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki aki diétázik...

Van itt valaki aki diétázik terhesség alatt?

Figyelt kérdés
A kommentelgetőket beelőzve: NEM fogyókúra hanem DIÉTA.
2016. febr. 27. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
160 grammos Ch diétát tartottam, dietetikus felügyelete mellett. Egyáltalán nem híztam a terhesség alatt. (Hízás= zsírfelhalmozás, súlygyarapodás= magzat, magzatvíz, vér, méhlepény, stb, stb, stb.)
2016. febr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Baràtnőmnek 160ch diétàt kellett tartania pcos ir miatt. Ès ìgy is sokat hìzott,illetve a végén nagyon vizesedett.
2016. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor diétázik valaki ha terheségi diabétesze van,vagy az orvos javasolja keveset hizzon a mama.
2016. febr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Terhességi cukorbetegség miatt, doki javallatára 5 hete diétázom.

28hkm

2016. febr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Magas lett a terheléses cukrom, így diétáznom kellett, h ne kelljen inzulinozni. Először én is a ch-ot számoltam, később inkább a glikémiás indexet - ez jobban bevált. Rendszeresen mértem a cukromat.
2016. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én durva méretű hízás miatt voltam/vagyok diétára ítélve. A 24. hétig 10 kg-t híztam, akkor a védőnő és az orvos azt mondták, hogy állj, nem fogja bírni a térdem a súlyt.


Azóta csak plusz egyet híztam, pedig a magzat jól fejlődik. le kellett állnom a töménytelen mennyiségű gyümölcsről és a sorozat előtti mogyoróevéssel. Persze, ez nem túl nagy áldozat, de nekem most az, nagyon kívánnám ezeket.:/


37hkm

2016. febr. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó olvasgatom itt a kérdéseket és volt hozzád hasonló simán beírták neki kommentbe hogy nem gáááz a 10 kg 24. hétig. Szerintem is az egyébként, én baromi hízékony vagyok (normál testalkatom van 59 kg most ) , így nagyon figyelek.
2016. febr. 27. 18:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Én még csak 8 hetes vagyok de tervezem a CH szàmolást (most még nem csinálom mert alig tudok enni a rosszullètektől). Nekem elöző terhességemnél felszedtem 23 kg-ot. Màr nagyon nehéz voltam, aludni se tudtam, nehezen mozogtam, ráadásul 1 hónappal előbb szültem (nem mondom hogy a hízàs miatt de szerintem benne volt hogy már nem bírta a testem a megerőltetest). Dietetikus sokat tud segíteni, lehet hogy most felkeresek egyet.
2016. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!