Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora az esély, hogy terhes...

Mekkora az esély, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, a barátomal lefeküdtem de sajnálatos módon kiszakadt a gumi. Nem ment el bennem, miután kihúzta rá 1-2 perc múlva csak, de aggódom az elődváladék miatt mert nem volt az azelőtti élvezés óta pisilni.

Picit több mint egy hónapja történt az eset. Nagyon félek! Szerintetek?

Tünetek:

-derék/hátfájás (bár mindig is robogott a gerincem és néha fájt de most kifejezetten)

-hasfájás - akármit eszek fáj a hasam és fura hangokat ad ki

-bevettem egy escapelle tablettát a 46. órában majd rendes időben, pontosabban egy nap eltéréssel volt egy pecsételő barnásabb vérzés majd elmmúlt és rá 20 órával rendesen váreztem 6-7 napig pirosat

Szerintetek mennyi az esély? Nagyon nagyon félek..Ez volt a legelső szexuális együttlét számomra és kicsit sikerült elhidegülnöm emiatt..



2016. febr. 28. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha már escapellt tudtál venni, mi tart vissza hogy végy egy tesztet is? Hiába írjuk le, hogy "szerintünk nem", nem fog megnyugtatni. 300 Ft bármelyik drogériában, és ezért már 2 tesztcsíkot kapsz (elteheted a másodikat későbbre).
2016. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha a teszt negatívat mutat, és emeleltt számításba veszem, hogy 7 napig véreztem rendesen akkor esetleg kizásrhatom a babát?
2016. febr. 28. 14:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem esetleg, hanem teljesen kizárhatod akkor a babát.


Reggeli koncentrált pisiből végezd el (vagy délután ne pisilj ~6 órán át és ne igyál sokat) és akkor szemernyi kétség se merülhet fel benned, ha negatív.


(Egyébként ennyi idő elteltével híg pisiből is ki kellene mutatnia, de végezd töményből, hogy nehogy tovább forgasd magad.)

+ az előváladék akkor is tartalmazhat hímivarsejtet, ha az illető pisilt előtte. Ne vedd be ezt a marhaságot, ha netán ezzel akarna rávenni majd később a barátod, hogy kockáztassatok.

[link]

2016. febr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sajnos már nagyon kiidegeltem magam..

pont a ciklusom közepén voltam ezért kb 1,5 hetet vártam arra hogy megjön e vagy nem..teljesen kiborított a várakozás és amikor megjött sőt hogy egy hétig pirosan váreztem megynugodtam de most megint nagyon aggódom

elvileg 1 hét múlva meg kéne jönnie de most a derék és hasfájás miatt nagyon ráparáztam megint..

2016. febr. 28. 14:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, esemény utáni annyira szétvágja a ciklust hogy még több hetes késés is megeshet majd, a tüneteket okozhatja bármi, front, betegség, de lehet magadnak idézted elő mert rágörcsöltél, vegyél egy tesztet, vagy 2-t, reggel csináld meg, ha negatívot mutat akkor semmi esélyed hogy terhes legyél, még akkor se ha késni fog a havi.
2016. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az aggaszt hogy fáj a derekam..és emellett amit elfelejtettem hogy napok óta 37,4-37,8 °C között mozgom..soűrűn pisilek (bár sokat is iszom [napi 2 l kb aminimum])

Úgy döntöttem reggel megcsinálom a tesztet csak elkeseredtem nagyon

2016. febr. 28. 15:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezeket a hőket hol és mikor mérted?
2016. febr. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Minden napos..egesz nap ennyi. Ma atlagosan 37,5°C volt, de volt 38,2°C is
2016. febr. 29. 19:54
 9/10 anonim ***** válasza:

38 felett láz. A láz nem terhességre utaló jel.

Egyébként a termékenységre, terhességre csak és kizárólag minden nap azonos időben, reggel felébredéskor (felkelés előtt még az ágyban, mielőtt a fejedet megemelnéd) mért hőből lehet következtetni (s abból is csak akkor, ha az egész ciklusod alatt, az első naptól a következő várt/nem várt menstruációig vezeted - betegség esetén nem működik).


Mire vársz a teszttel? Mondd mi értelme van jeleket kutatni és parázni? Azzal nem jutsz előrébb. Ha már a szexhez nagykislány vagy, légy ahhoz is, hogy felnőtt módjára csinálsz egy tesztet és tovább lépsz.

2016. febr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az teljesen lényegtelen, hogy egész nap mennyi a hőd. AZ ÉBREDÉSI HŐ SZÁMÍT!

Egyébként a te hőemelkedésed/lázad oka akár valamilyen gyulladás is lehet. Talán nem ártana megnézetned magadat, mondjuk egy orvossal. :D

2016. márc. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!