Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek szerintetek?

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
33hetesen a nődokim beküldött a korházba mert kevesebb a magzatvizem. Ott igazából nem értették miért küldött be hiszen ott úgy látták alig kevesebb. Szerda este mentem be és szombat délelőtt hazamehettem mert azt mondták ezzel otthon is tudok feküdni de csak saját felelőségre mert szombaton nem tudtak zárójelentést adni! Persze hazajöttem. Ma vissza mentem a nődokimhoz aki lecseszett hogy minek jöttem haza amikor ezzel bent kéne feküdnöm és teljesen ki volt akadva mert szerintem a korházba a helyem nem itthon mert ha el hal a magzat az az ő felelősége lesz.. Csütörtökre vissza rendelt egy olyan dokihoz aki a korházba is van hogy nézzen meg és döntse el mi legyen! Szerintetek mi lesz?? kicsit izgulok hogy nem e hoztam rossz döntést hogy hazajöttem de a pici baba szépen fejlődik.

#magzatvíz!
2016. márc. 1. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jöttem volna haza.... semmi bajod nem lett volna ha szótfogadz a dokidnak és bent maradsz, föleg hogy saját felelősségre jöttél el...
2016. márc. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De rá 2 napra így is hazaküldtek volna!!!!!!!!!! Csak nem tudtak zárójelentést adni és hogy védjék magukat ezt kellett írni!
2016. márc. 1. 10:40
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

A saját dokim azt mondta akut problémánál, hogy kezeljem magam otthon, felesleges kórházba mennem. S

Én mégis bementem, majd kaptam 2 egység vért és napokig kezeltek, hogy ne vetéljek el 19 hetesen.

Az ott lévő orvosok látják, hogy adott esetben mi a probléma, igényel ellátást vagy nem. Ha úgy látták volna, hogy indokolt, biztos vagyok benne, hogy nem engedik haza.

Szerintem ne aggódj, csütörtökön újabb doki lát, de ha úgy érzed, keress magán ultrahangost, aki megnéz addig is.

2016. márc. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azalatt a 2 nap alatt sok minden történhetett volna.. Pl. megvizsgál egy orvos, aki meg azt mondja bent kell maradnod..


Na mindegy, bízzunk a legjobbakban, hogy nem lesz semmi probléma ebből.

2016. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az orvosok sokszor túlparázzák, engem is most akartak befektetni, mert kicsit kisebb a baba, kicsit kevesebb a magzatvíz, ezen kívül persze semmit nem találtak, előző gyerekem is kicsi volt, ott is ijesztgettek, megkérdeztem mégis mit csinálnak, ha befekszem? Olyan infúziókat adtak volna, ami káros is lehet a magzatra, plusz nst-k, uh-ok. Úgyhogy saját felelősségre nem mentem, nst-k-re járok, uh kontrollra is nemsoká megyek. Abszolút nem győztek meg, hogy bármi haszna lenne a bent létnek, és meg se tudom oldani a 2 évesem felügyeletét, ennyi szabadság a világon nincs...
2016. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1es vagyok, én a 33. Héten kerültem kórházba 5 perces rendszeres fájásokkal. Szülesznő vizsgált meg először a szülőszobán, ő azt mondta nem nyiltam ki hazamehetek ha lefolyt az infúzió. Majd szóltam a dokimnak is hogy bent vagyok a kórházba nezzen rám ö is, és ő már nem engedett haza mert elkezdett kinyílni a méhszáj. Még két hetet voltam bent, folyamatos magne b6 és ágynyugalom, 35. Héten 2 óra leforgása alatt meglett a fiam. Mikor éreztem hogy megint jönnek a fájások és szóltam addigra 3 ujjnyira kitágultam kb 30 perc alatt! Nem játék! Lehet be sem értem volna a kórházba ha itthonról indulok. Jah és rossz volt bent maradni mert itthon kellett hagynom egy 3 evest is, szóval még elkiismeret furdalásom is volt.
2016. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy nem játék de nekem nem volt fájásom semmim. Csak szinte amikor bekerültem a korházba a doki aki az uh-ot csinálta hülyének nézett. Kérdezte mi a panaszom mondtam hogy a nődokim beküldött mert kevesebb a magzatvíz. És erre azt kérdezte hogy ennyi?? Még én éreztem magam rosszul hogy beküldött a nődokim.. És ezért is jöttem haza mert kb rám sem nézett senki. kaptam bent 2 tüdőérlelő szurit de amikor a másodikat nem adták be időbe rá kérdeztem hogy nem kéne még egyet kapjak? Azt mondták hogy miért?..Nem kapta meg? Hát mondom nem és azt mondták hogy pedig be van írva a füzetbe de hát csak emlékeztem volna rá ha a hátsómba adnak egy szurit. És még hülyének néztek.. Ezek után nem nagyon jöttek be a szobába csak a vizitre és kb ott is 2 perc alatt végeztek velem.
2016. márc. 2. 12:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!