Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikai uh (18-20 hét...

Genetikai uh (18-20 hét között) hogy zajlik? Mit kérdez az orvos vizsgálat közben? Orvost fogadni csak korházból lehet?

Figyelt kérdés

2016. márc. 4. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Utolsó menstruacio napját kérdezi. Orvost abból a kórházból válassz ahol szülni szeretnél vagy menj maganba és aztan a doki megmondja hol vezet szülést.
2016. márc. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szonográfus nézi, nem orvos. Tőlem nem kérdeztek semmit, mert vinni kellett a papírjaim.
2016. márc. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Magán rendelőben is úgy zajlik a vizsgálat mint a korházakban?
2016. márc. 4. 08:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Én olyan dokinál csináltattam, akinek spec UH-vizsgája van (Ő csinálta a kombinált tesztet is). Szívfejlődési rendellenességek ilyenkor már általában látszódnak pl. De Ő már 12 hetesen kizárta az ajakhasadékot, dongalábat, stb. Nagyon fontos vizsgálat, mert ilyenkor még derülhet fény élettel összeegyeztethetetlen rendellenességre és ilyen indokkal még megszakítható a terhesség. Nem ijesztgetni akarlak, kérdezted. Terhesgondozást elvileg bármelyik nőgyógyász vállalhat, szülést csak az, akinek van kórházi állása is (vagy szerződése).
2016. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint a többi ultrahang. Lefekszel, nézi a hasad, diktálja az adatokat az asszisztensnek és kész is. Nálam kb. 5 perc volt az egész, nem kérdezett semmit.
2016. márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! átküldöm priviben, hogy a miénk milyen volt.:)
2016. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! Ilyenkor megmondjàk hogy kisfiú vagy kislàny? Én a jövő héten megyek és màr nagyon szeretném tudni. :)
2016. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!