Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apa h küzdött meg a feladattal...

Apa h küzdött meg a feladattal míg te kórházban voltál szülni? (teso)

Figyelt kérdés

Apa még sosem volt egyetlenegy napot sem egyedül a 2 évesünkkel.

Ő fél vállról veszi h simán menni fog neki.

Hááát majd rá jön (gondoltam magamban) :D


Nálatok h birkózott meg a feladattal h 3 napot vagy akár többet is a picivel volt egyedül?

És a kicsi h viselte?



2016. márc. 5. 08:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon jól. Mindent megcsinált, csak nem főzött. Semmi gond nem volt.
2016. márc. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jól veszi majd az akadályt. A gyerkőc is élvezni fogja. Az apák lazábbak, ez így természetes. Nem aggódják túl. Lehet, hogy a lakás kicsit a feje tetején fog állni, de majd jól szórakoznak. :)

https://www.youtube.com/watch?v=xjO7BWwl97s

2016. márc. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy a gond ha nm tud vigyazni vki sajat gyerekere, legyen az illetono v ffi...
2016. márc. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én a 4. gyerekünk születésénél teljesen kiborultam. 4 napot voltam a kórházban, a legkisebb a nagymamánál volt, tehát a férjem 2-vel volt otthon. Tisztaság és teli hűtő volt, mikor megindult a szülés, ehhez képest 4 nap múlva rendetlenség és üres hűtő fogadott... akkor kezdett el gondolkodni a drágám, hogy ja, vásárolni kellene!

Bízzál benne, hogy Nálatok nem így lesz!!

2016. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nyolc.hónapos volt a fiunk, amikor visszamentem dolgozni, férjem eljött gyedre. Kapásból.egy három napos budapesti továbbképzéssel indítottam. Jól megoldotta, nem volt baj, a fiunk is jól viselte. De ha nem cseréltünk volna, akkor is elvártam volna, hogy tudjon gondoskodni a fiunkról.
2016. márc. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egészen más, amikor nem vagy ott, és tényleg rá van kényszerülve, hogy meg is oldja. Ráadásul magabiztosnak tűnik, szerintem semmi gond nem lesz.

Lehet, hogy más ruhát ad rá, mint gondolnád, vagy más időpontban eteti, de pár nap, semmi jelentősége. Meg fogja oldani.

2016. márc. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem küszködött,mert azelőtt is képes volt ellátni a gyereket.

Nyilván össze kellett egyeztetnie az itthoni dolgokat is a munkával,de mivel felnőtt ember, meg tudta oldani!

2016. márc. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Passz.Nem az apámmal élek.
2016. márc. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Természetesen öltöztetni, etetni, pelus csere ilyen alapok mennek neki.

Inkább a türelemre gondoltam :)

Mert mi anyák tudjuk h néha nem úgy működik h 2 perc alatt megetetem (van mikor ez 10 percbe is bele telik)

Stb stb. :D

2016. márc. 5. 12:28
 10/13 anonim ***** válasza:

Na erre én is kíváncsi vagyok mintha csak én írtam volna kina kérdést :D 22 hónapos lesz fiam mikor megszületik hugi, eddig soha nem volt mással!! Max 1 órát de én is a közelbe voltam pl emeleten.

Ráadásul fiam eléggé anyás, csak velem hajlandó aludni (szopizik még ) .

21khm

2016. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!