Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 nap késés után mentem...

5 nap késés után mentem vértesztre,718 volt vérből a hcg-m. Azóta eltelt 2 nap de még mindíg negatív minden terhességi tesztem. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Olyan fura. Terhes vagyok,mégsincs két csíkos tesztem?
2016. márc. 6. 18:21
 1/7 Bella169 ***** válasza:

Valószínüleg azon kevesek közé tartozol akinek egyáltalán nem vagy nagyon kis mennyiségben választódik ki hcg a vizeletében.

Reggeli első pisiből teszteltél amúgy? Minél koncentráltabb a pisi annál nagyobb eséllyel tudsz összehozni egy pozi tesztet.

2016. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Reméljük nem méhen kívüli. Elég alacsony a hcgd 5 nap késéshez képest.
2016. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem alacsony a szint, nekem pl 416 volt 6 napos késésnél... Az, hogy nem mutatja a teszt, fura, de kevés ember van ezzel így :)
2016. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bella169 ***** válasza:
A hcg szinttel nincs baj. 5 hetes terhessen (28 napos ciklus esetén, 7 nap késénél) a hcg szint min 18, max 7340 között kell hogy legyen. A 718 nagyon jó.
2016. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mitől lehet az,hogy nem választódik ki vizeletből a hcg? :(

Reggeli első pisiből csináltam. Egyszerűen nem értem!

2016. márc. 6. 21:52
 6/7 Bella169 ***** válasza:

Ez adottság. Kinek hogy alakul. Van akinek a nemvárt napján olyan erős a tesztje hogy leugrik a csík a tesztről. Van akinek meg csak 2-3 hónap múlva lesz csíkos a tesztje.

Nekem pl ugyan volt csíkom de 3 nap késénél jelent meg az első alig-alig látható. kb 2 hetes késénél lett szép erős.

kb 1-1,5hét múlva menj el nőgyógyászhoz akkor már lesz szívhang is. Ha pedig nagyon szeretnél egy kétcsíkos tesztet emlékbe akkor a 12. hét környékén próbálj még rá egy reggeli pisiből való tesztelésre. a 12. héten van a legmagasabb hcg koncentrátum a szervezetben. Hátha akkor már kiválasztódik a vizeletbe is annyi hogy kimutassa a teszt.


De ha nem is mutatja ki az uh kifogja és ez a lényeg, hogy ott van. Jobb ez a felállás, hogy a teszt nem mutatja de ott van, mint mikor a teszt áll pozitív, tehát mutatja hogy ott van de mégsincs.


Boldog babavárást. 😊

2016. márc. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem 10 nap után lett halvány csak, nyugi! most 11 hetes vagyok :) mondjuk vértesztem nem volt, azt nem tudom, ott mennyit mutatott volna, lehet simán csak később fogant.


(amúgy annyira utálom a jósokat, a 'már erősebb csíknak kellene lenni/ már két csíknak kellene lenni ennyi idősen', megmondják látatlanba, meg ijesztgetik a kérdezőt... ha nincs tapasztalata a témában, akkor minek szól hozzá??? - Természetesen más, ha valakinek saját tapasztalata van a témában, ilyen esetben elvetél vagy bmi, de a csak így blindre "kellene lennie' válaszolók ezt élvezik????)

2016. márc. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!