Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok írni olyan online...

Tudnátok írni olyan online baba boltot ahol 70x140 ifjúsági ágyat lehet kapni?

Figyelt kérdés

Kb milyen árban lehet ilyen ágyat kapni?

A sima 70x140 is jó lehet vagy akkor már érdemesebb olyat választani ami később ággyá alakítható?!



2016. márc. 6. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 70×140es átalakítható ágyunk volt. 4 éves korában ment a kukába mert kinőtte.
2016. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia en ebayen vettem 150€ volt. Ifjusagi aggya alakithati.3 racs kiveheto Matraccal agynemu+huzattal racsvedovel baldachinnel lepedovel es gumi lepedovel egyutt.
2016. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

45 ezer Ft? Ez igen..

Vámot nem kellett fizetned?

Tudnál linket küldeni?

2016. márc. 6. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Most ifjúsági ágyat, vagy rácsos kiságyat keresel? Mert a terhesség kategórába írtad.


Mi ajándékba kaptuk a rácsos ágyat, 60x120 cm-es, nem alakítható. Ezt a fiam 1,5 éves korában cseréltük le 70x160-as leesésgátlós ágyra. Most 3 éves, 97 cm, még egy ideig jó lesz.

2016. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. [link]


Remelem jo a link mert telorol vagyok. De ha ebayen birod hogy babybett akkor tobb fele kozul valogathatsz.

2016. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Újszülött kortól keresnék kiságyat ami praktikus és több ideig tudja használni
2016. márc. 6. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:

brendon.hu

elefani.hu

babaszafari.hu

vatera.hu (újak is vannak)

nikica.hu

...stb.

arukereso.hu itt is kereshetsz

argep. hu


Kb. 30 ezernél indul, onnantól határ a csillagos ég. Egyébként 3-4 évnél tovább úgysem fogod tudni használni, tehát érdemes végiggondolni mennyit szánsz rá.

Én használtan vettem egy brendonos kiságyat első tulajdonosától tizen valahányezer forintért.

2016. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!