Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Talaltam egy helyet, ahol...

Talaltam egy helyet, ahol 1000Ft-tal olcsobb a 4D UH, mintha maganba mennek dokihoz, ahol csak sima UH van, szerintetek 8 hetesen hova eri meg jobban bejelentkezni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
8 hetesen felesleges a 4D-s ultrahang.
2016. márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az lehet, de akkor te inkabb fizetnel tobbet gyengebb minosegert??
2016. márc. 6. 19:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor nem értelek. Mi a kérdésed? Ahová magánba jársz az a doki végig kíséri a terhességedet, levezeti a szülést. Én járnék hozzá tovább, aztán egyszer elmennék esetleg egy 4D-sre. Vagy nem erre vagy kíváncsi?
2016. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De nagyon sok helyen a 4d uh nem orvosi uh, csak babamozi. Igy nem adnak leletet sem. És ilyen korai terhességnél nem is biztos, hogy többet látnak 4d-nél. Diagnosztizálásra éppen emiatt a sima uh-t használnak.
2016. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

8 hetesen 4D-re nincs értelme. Ha meg távolabb van, mint egyébként az a hely, ahol szülnél, akkor sem éri meg, ha pl. autóval mész, mert az üzemanyag annyival több.. de én sem értem, mi a kérdés lényege. :)


Én elmentem 13 hetesen, mert annyira érdekelt a dolog, de kár volt, még akkor nem láttunk nagyon semmit, a pofiját persze igen, de nem volt az a szép, mert ugye pici volt. Gerincét, végtagokat láttunk, azt is picibe. Amikor érdemes elmenni szerintem, 19.hét körül, és még akkor sem egy kerek pofit fogsz látni.

2016. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
A 4d uht nem orvos csinálja. A dokid el fog küldeni vizsgálatokra ad papírt amivel a védőnőhöz mehetsz. A 4d semmire nem jó ekkora terhességnél és nem váltja ki a dokit.
2016. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ok, koszonom
2016. márc. 6. 19:49
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Van ahol 12 hetes kor alatt nem is csinálnak 4D-t. Pl ahol én voltam.
2016. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

A mi klinikankon minden uh 4d is meg 3d is, valtogatva de az elejen ertelmetlen. De mivel ide jarunk, miert is ne, ugyanannyiba kerul.:) 12 hetesen volt eloszor gyonyoru kis pofi es test, na akkor mar megerte.:) de ezek nem babamozik, rendes diagnosztika szonografus es orvos egyutt. (Kutvolgyi Klinika)


38hkm

2016. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
4D-ben nem lát jól a szonográfus. 2D-ben diagnosztizál. Legfeljebb a kedvedért átkapcsol 4D-be, hogy élvezd a látványt! :)
2016. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!