Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy valami gond van?

Lehet, hogy valami gond van?

Figyelt kérdés

12+5 hetes vagyok. 2 napja volt a genetikai uh, minden rendben volt. Kb egy hete érzem mozogni a picit, tegnap este viszont csak egyszer éreztem, ma meg egyáltalán semmi.

Nem találom a szívhangját se, bár máskor se mindig találtam meg. (angelsounds)


2016. márc. 6. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 3.baba 10.héttől éreztem.De volt, hogy a 15.héten 2 napig sem éreztem, na akkor minden szörnyűséget elolvastam a neten, tiszta ideg voltam.Most már 19. Héten, hogy minden nap többször is érzem.
2016. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az is csoda, hogy eddig érezted, és találtál szívhangot! Ilyenkor még hol érzed pár napig, hol hetekig semmit. A szívhangját is nagyon nehéz megtalálni!
2016. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. En 14hetes múltam. Elso baba igy en meg nem erzek semmit ,hogy mozogna .

De 11hetes kora ota hallgatom Angel soundssal,es meg nem fordult elő ,hogy nem talalom. Sőt pontosan tudom hol kell keresni,oda teszem es azonnal hallom. :)

Szerintem csak rossz helyen keresed,minden rendben a kicsivel nyugi :)

2016. márc. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En 16 hetesen kezdtem el erezni. En is megijedtem mikor vagy 2 napig semmit se ereztem. Meg is kerdeztem egy volt kolleganomet aki egy eve szult h miert lehet ez. Azt mindta normalis., es inkabb a 3. Szimeszter kozepetol kell figyelni jobban, a mozgasat. Az utobbi idoben nekem csak este, vagy esetleg ha napkozben ledolok , akkor mozog, ha csinalom a napi teendoimet akkor neha belemrug es ennyi. Ez azert van mert még mozgok elringatom es alszik. Ahogy lefekszem ugye felebred. Nem kell megijedni a kesobbiekben sem. De ha teged megnyugtat ha felhivod a dokid, vagy elmesz hozza, mindenfelekeppen tedd meg. Jobb egy orvostol hallani, mint ismeretlenektol. 25+5 / 25L 🙈
2016. márc. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!