Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39hetes 4 napos terhes vagyok,...

39hetes 4 napos terhes vagyok, keddre vagyok kiirva. Olyan rossz a kozerzetem szurkal a huvelyembe, vegbelembe, c2111 volt. Barmikor szulhetek? Vagy valami ami segitene beinditani? Nemakarom hogy a korhazba inditsak be.

Figyelt kérdés
Nèha ùgy èrzem mintha leszakadna a derekam, kemenyedik a hasam stb, elsö babàm..

2016. márc. 10. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, bármikor szülhetsz, de még lehet másfél heted is. Az indításban semmi rossz nincs, ne félj tőle, nem tudom, miért félnek tőle annyian, legalábbis nekem nem volt rossz élmény. (Oxi + repesztés volt nekem 40+0-nál, 3 centire voltam ekkor nyitva)
2016. márc. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bírd már ki ezt a pár napot, nemsokára a karodban tartod a kicsit! A természetes mindig a legjobb.
2016. márc. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

39+4 hetesen tényleg bármikor beindulhat.

Nekem aznap rengeteg keményedésem volt 39+5 hetesen be is indult a szülés.

2016. márc. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én végig teljesen zárt voltam.39+3 hetesen kezdtem érezni valamit,és 39+5-re szültem.Szerintem már bármikor meglehet a baba.
2016. márc. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39. hétre és 4. napra szültem. 1-2 nappal előtte már nem volt olyan étvágyam, többet ittam, aluszékonyabb voltam. De semmi különösen negatív érzésem nem volt.
2016. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat..:) ès esetleg valami amivel hamarabb be tudnàm inditani a szülèst?..pròbàltam meleg fürdöt, takaritast, stb de semmi!
2016. márc. 10. 12:04
 7/9 anonim ***** válasza:
hagyd békén a kicsit, ő tudja mikor kell jönni
2016. márc. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felesleges.Még nem hordtad túl.Türelem.
2016. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem malnateat ajanlottak, megittam s mentem szulni. Persze lehet a veletlen muve, de nekem bejott :)
2016. márc. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!