Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit éreztetek mikor megtudt...

Ti mit éreztetek mikor megtudtátok, hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
Én ma teszteltem pozitívat, de el se hiszem, csak bambulok, nem fogom fel. Azt hittem majd sírok meg nagyon boldog leszek. Lehet azért is mert IR-es vagyok és azt hittem teherbe se esek vagy csak nagyon nehezen.

2016. márc. 11. 21:04
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bele se merem magam élni félek, hogy az IR miatt nem marad meg, pedig már jók az eredményeim. Össze vagyok zavarodva teljesen.
2016. márc. 11. 21:09
 2/20 anonim ***** válasza:
Az elsőnél kétségbeesést, a màsodiknál kb semmit, nyugtáztam és kész (tervezett baba volt, elsőre sikerült).
2016. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mintha en irtam volna a #2 valaszt! :D
2016. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte nem fogtam fel... Aztán jött az első uh, ahol kiderült, hogy tényleg van, dobog a szíve.... Azóta tudom, hogy terhes vagyok tényleg.... Néha belegondolok, és sokkot kapok, hogy úr isten, gyerekünk lesz!!! Ezen elgondolkodom, elsokkolódom 5 percig, aztán megnyugszom... De szerintem még mindig nem fogtam fel igazán... :)

11+6 hkm

2016. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt kétségbeesés, pánik, félelem, bizonytalanság, ijedtség...

Aztán másnapra megérkezett a határtalan öröm, boldogság, izgalom.

2016. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Sokk és öröm vegyesen, ugyanis amolyan "lesz.rom a gumit, csak csináljuk már" alkalommal kezdődött és abban a hónapban már feleslegesnek láttuk, hogy bajlódjunk a védekezéssel, azt mondtuk jöjjön, ha jönni akar. Őszintén szólva nem számítottunk rá, hogy egyből besikerül.
2016. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az elsőnél óriási öröm volt, most a másodiknál, csak nyugtáztam :D
2016. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Elsőnél sìrtam és nem a boldogságtòl mert meglepi baba volt,a másodiknál nagyon boldog voltam mert már szerettünk volna kistesòt.
2016. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

Boldog voltam és csak örülni tudtam.

Nyilván attól is függ, hogy tényleg azzal vagy-e, akitől 100%-ban szeretnél gyereket, vagy tartasz tőle, milyen apa lesz.

Az is közrejátszik, hogy valaki még túl fiatalnak érzi magát hozzá és még szórakozni, utazni szeretett volna.

Van a nagyon egoista, aki nem érez semmit és ebben az esetben általában az apa lesz az, aki az anya feladatainak nagy részét megcsinálja. Van ilyen is.

2016. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Határtalanul boldog voltam, és sírtam. Régóta vágytunk rá.
2016. márc. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!