Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy is van ez a dolog az...

Hogy is van ez a dolog az erosodo tesztekkel? Ma reggeli tesztem halvanyabb, mint a delutani, ami elott megittam fel liter vizet!

Figyelt kérdés

Este 11kor lefekudtem, nem ittam elotte, ne kelljen kimenni az ejszaka, reggel 7kor halvanyat tesztelek, megijedtem! Delutan vettem ugyanazt a markaju tesztet, ami erosebb lett, pedig elott ittam is...


X epillel tesztelek mindig, de meg nekem azonos erossegu se lett, pedig az orvos igazolta, hogy koranak megfelelo a terhessegem, 6 hetes!



2016. márc. 12. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt itt egy kismama csak nem találom a kérdését. Nála is ez volt
2016. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Erdekes barhogy is legyen... Lehet tenyleg penzkidobas az efajta tesztelgetes, mert nincs ertelme!


Emlekszel mi lett vele? Ha esetleg megtalalod a kerdesed legi linkeld be nekem :) koszonom

2016. márc. 12. 20:31
 3/8 anonim válasza:
Nekem az Xepil mutatta ki a terhességem erős második csíkkal az első más márkájú teszten nagyon halvány volt a második csík!De nem értem miért csinálsz tesztet ha már voltál a dokinál is aki igazolta a terhességedet? :)
2016. márc. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez azért is lehet, mert már túl magas a Hcg a vizeletedben.

Itt a kérdésem, a végére beírtam,amit az orvosom mondott:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2016. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és azóta 10 hetes vagyok, tegnap is láttam, hogy minden rendben :)
2016. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 4.válaszoló kérdésére gondoltam:)
2016. márc. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket!


Fura, h pont azert nem mutatja olyan erosen, mert koncentraltabb, de ha a doki mondja, elhiszem! :)


En is csak azert tesztelgetek, mert szorakoztat, mas tesztetekbol mar lett azonos erossegu, xepilbol meg nem, gondoltam ilyet is szivesen latnek, de a tesztcsik egy lehelettel mindig halvanyabb!


2 het mulva megyek megint dokihoz, remelem akkor is minden rendben lesz, parom is jonne mar velem!

2016. márc. 13. 08:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, rendben lett minden? Nalam is ez a helyzet, csak en meg nem voltam dokinal.
2017. ápr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!