Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kieresedett a mellem mitől...

Kieresedett a mellem mitől lehet? (többi lent mert picit hosszú)

Figyelt kérdés
A helyzet hogy ugye a pocaklakóm 10 hetes azaz 10 hetes kismama vagyok de már most hatalmasat nőttek a melleim,nem fájnak nincs baj ám az egyik borzasztóan kieresesett magyarul az egyik mellem teljesen kékes bordópirosas csíkos ès borzasztó sok pattanás van rajta ez mitől lehet?vagy mi baj van vele?talán normális ez a terhesség első 10 hetében? Esetleg túl nagyot nőttek?attol lehet?

2016. márc. 12. 22:35
 1/4 anonim válasza:
100%
Ez teljesen normalis valahogy nekem ebbe az idoszakba kezdodot es nekem is hatalmasat nottek a mellem ez normalis folyamat a terheseggel jar:)
2016. márc. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok terhes, de világéletemben kék eres volt a mellem, pedig csak 80/B a méretem :)
2016. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem a 11.hettol kezdődött. 15 hetes múltam.

Nekem is csikos, de nekem lilas, meg ahogy írod bordos, igen :(.

Pattanasok nincsenek, de épp eléggé idegesít, hogy mar most "csikos" vagyok. Attól felek, ha a mellemen ilyen hamar "kijött"...mi lesz ha nagy hasam lesz? :/

Baj biztos nincs, ez normalis, állítólag :D

2016. márc. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is látszódnak a kék ere a mellemen, kb. a 10-12. hét óta. Nem bordópirosas, csak kék. Úgyhogy szerintem normális.
2016. márc. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!