Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23-dik hétben vagyok és...

Alexandra8803 kérdése:

23-dik hétben vagyok és egy-két napja jóval kevesebbet mozog a babócám mint eddig. Lehet hogy csak lustább egy kicsit? Vagy kéne aggódnom?

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább lustiznak ilyenkor. Én egyszer 12 órája nem éreztem mozogni, lementem védőnőhöz, hogy hallgasson egy szívhangot, semmi baj nem volt, egyszerűen eső előtt ilyen kis "alvós" volt :) az is lehet, hogy ilyen korán befordult, és egy ideig csak kicsiket mozdul majd.
2016. márc. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom az Angel sounds magzati szivhang figyelot! Engem mindig megnyugtat! :)
2016. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 33 hetes vagyok, és 2-3 napja az én lányom sem olyan aktív...

Mondjuk azt már észrevettem nála, hogy az ilyen hűvös időt utálja, ahogy jön a melegebb, elkezd újra pörögni :)


Az Angelsounds tényleg jó, tegnap én is kicsit kétségbeestem és előszedtem - megnyugtat ilyenkor.


De ne aggódj, valószínűleg minden rendben!

2016. márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig beparázok, de vannak lustább napok, jellemzően a felhős-esős napok, de múltkor volt egy napsütéses nap is ilyen, én is szívhangfigyelőzök ilyenkor, hogy megnyugodjak.
2016. márc. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én magzatom mindig pörgött, de a frontok lehetnek ilyen hatással. Rá úgy voltak, hogy éjjel is fenn volt, amúgy azokat átaludta.


Akkor éreztem őt kevésbé, mikor túl sok volt a magzatvizem, de az elmúlt.

2016. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém se mozgott mindig. Tavasszal még imádta a jó időt és hűvösben lustult, majd nyáron a viharoknál bulizott, 40 fokban lustizott. Én azért egyszer úgy meg voltam ijedve, hogy kórházba mentem, az egyébként aktív babám egyáltalán nem mozgott egész nap, 26 hetes voltam és nem volt semmi baja, csak a 40 fok.
2016. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ma már az én picurkám is aktívabb. Valószínűleg tényleg az időjárás volt rá ilyen hatással. :) nekem annyival nehezebb talán a dolgom, hogy Ausztriában lakunk és itt nincs védőnő... A doki meg nem nagyon foglalkozik ilyen "apróságokkal".
2016. márc. 16. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!