Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is nehéz (volt) elfogad...

Másnak is nehéz (volt) elfogadni a testét terhesen?

Figyelt kérdés

18 hetes vagyok és szerintem óriási vagyok. 165 cm és 62 kg. Fiatalabb koromban anorexiás voltam, lehet onnan jönnek ezek az érzések. Várom a babát, de alig várom hogy végre újra csak az enyém legyen a testem. Nagyon nehéz elfogadnom, hogy egyre nagyobb és nagyobb leszek, még ha tudtam is hogy a terhesség ezzel jár.

Nagyon zavar amikor a rokonok, ismerősök megjegyzik, hogy "milyen nagy vagy már" stb.

Járok terápiára, remélem segíteni fog, de nehéz. Van más is aki hasonlóan érez/érzett?

18hkm


2016. márc. 15. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen nekem is nehez. :(

16hetes vagyok. 47rol indultam,53vagyok...(168 Cm szoval vekony .

De a fenekem tok lottyedt lett..a combomon fent is latszik hatul h hiztam.

Alig varom a bebit,de nem tudom mi lesz velem kesobb mikor mar bazi nagy leszek :(

2016. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

"Nagyon nehéz elfogadnom, hogy egyre nagyobb és nagyobb leszek, még ha tudtam is hogy a terhesség ezzel jár. "


Kérdező hány éves vagy? 13? Vagyis már egy 13 éves is tudja,hogy a terhesség alatt felszokás szedni. Egy valakit ismertem,aki konkrétan egy púpot növesztett előre és ennyi,de a TÖBBSÉG tisztában van vele, hacsak nem öt és fél éves.


Mindenesetre próbálj meg több kárt nem okozni magadban és ezáltal a gyerekedben is. Ergo egyél rendesen.

2016. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Ja, bocs. Félre olvastam. De akkor meg pláne. Áldozatokkal jár. Fel kell nőni hozzá, agyilag is.


A többi marad.

2016. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem terhesen semmi bajom nem volt, élveztem, hogy milyen szép nagy hasam van már. Szülés után már kevésbé élveztem, alig vártam, hogy lefogyjak. 5 hónapig nem mozdult, pedig szoptattam, tornáztam, aztán hirtelen megindult. Még 3 kiló van rajtam, de ez szinte nem is látszik, és folyamatosan megy le. Most 8 hónapos a kislányom.
2016. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kell 20-30 kilót hízni és nem leszel plöttyedt.

Én most a másodikkal egyébként hasonlóan éreztem, nem a változás zavart, hanem az amikor már mások is észrevették. Takargattam egy ideig a hasam. Nálam az volt a bibi, hogy az első gyerek könnyen jött, majd utána 3 terhesség is elsőre sikerült, ebből 2 vetéléssel végződött. Nálam ez ilyen védekező mechanizmus volt a 2 rosszul végződő történet miatt. Most már ismét büszke kismama vagyok. Rendszeresen kardiózom, napi hatszor étkezek, egészségesen, és 2 liter folyadékot iszom. Az elsőnél is így csináltam, 6 kiló jött fel, 61 kilóval mentem szülni...

2016. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Betu ***** válasza:
Én szépnek éreztem magam, nem híztam csak 7 kilót aminek sajnos meg volt az oka. Viszont ha többet híztam volna az sem zavart volna, mert a babâért mindent😊!
2016. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem zavart volna, hogy ha mondjuk sok jön rám...Tudom önző vagyok meg nem anyának való stb....Én nő is akartam maradni az anyaság mellett. Másrészt az a típusú önfegyelem, amivel kevés jött rám, jól jött a gyerek nevelésénél is. :)
2016. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Èn nagyon jól èreztem magamat pocival, a fèrjem nagyon szexinek tartotta, pedig èn közel tökèletes, izmos alakkal indultam. Mondjuk nekem csak a pocim nött, màshovà nem híztam. Hozzà kell tennem, hogy rendszeresen sportoltam terhessèg elött ès 6. hónapig is.

Szülès utàn egy hèttel tök lapos hasam volt, ès visszaàllt a terhessèg elötti súlyom. Igaz mèg nincs kockahasam, mint elötte, de a doki szerint àprilistól ha letelt a 6 hèt edzhetek újra.

2016. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Várom a babát, de alig várom hogy végre újra csak az enyém legyen a testem"


szerintem ez természetes érzés, kérdező!


Én egy hete szültem, azóta folyamatosan kiélvezek minden evést, amit senki se kommentál rúgásokkal vagy bármivel.nagyon jó, hogy ismét tudok mozogni is, anélkül, hogy valaki a kezeivel ütné a hólyagom belülről.


És, én 12kg-t híztam, 8-at otthagytam a kórházban, de még mindig 20 hetes terhes pocakom van..."kicsit" zavar, de biztosan majd elmúlik ez is, és ismét a régi formámban leszek. gondolj arra, hogy veled sem lesz ez másként!


29N

2016. márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni, de a 'hizas' csak ezutan jon igazan a nagykonyv szerint. DE! Nyugi, minden le fog menni es par honap mulva visszanyered az alakod!
2016. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!