Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki érzett már tüneteket...

Valaki érzett már tüneteket az 5 hetes terhesen? Ha igen, miket?

Figyelt kérdés

2016. márc. 21. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálam 5 hetesen kezdődött az állandó álmosság és a mellfeszülés. Egy héttel később a hányinger.
2016. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Állandóan pisilni jártam, időnként nagyon viszketett a cicim, és nagyjából abban az időben, amikor meg kellett volna jönnie, enyhe menstruációs görcsöket éreztem.
2016. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is az álmosság volt az első, pozitív teszt után nem sokkal. Utána gyorsan jött a mellfeszülést. Olyan 6-7 hét körül pedig bekúszott az egyre erősödő hányinger.
2016. márc. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szia! nekem akkor kezdődőtt a rosszullét émelygés hányinger állandó álmosság:) neked tünetek?:)
2016. márc. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem már a 4. héten kezdődőtt a mellfeszülés, fájdalom. Néha megfájdul az alahasam ugy mint menzesznél, de pár perc mulva el is múlik.Állandóan pisilnem kell.Fáradt vagyok. Pár napja kezdődőtt néha egy kis émelygés.. Azért is kérdezem mert, hogy normális már ilyenkor tüneteket érezni? Most vagyok 5 hetes és 2 napos. :))) Köszi a válaszokat. :)
2016. márc. 21. 14:16
 6/13 anonim ***** válasza:
szia.én 5+3hetes vagyok és nálam is csak az álomkór van tünetként megjelenve illetve hogy a mellbimbóim érzékenyek de nem vészes.kicsit fura néha szeretném ha hányingerem lenne hogy tudjam működik minden odabent de közben örülök hogy jól vagyok:-)
2016. márc. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem örüljünk neki hogy még nincsen, mert nekem is csak nagyon néha van egy pici rosszulét. Szerintem tök normális az is hogy nem érzel hányingert igy is rendben van minden ne izgulj :) És gratulálok a picihez :) Te voltál már orvosnál ??
2016. márc. 21. 14:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Első és harmadik terhességemnél csak a 6. hét után éreztem bármit. A másodikkal viszont 5 hetesen már egész nap hánytam.
2016. márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is 5.hettol hőhullámok, egy hét alatt nőtt egy métert a mellem 😊 vannak rajta lila erek es piros hajszálerek is. Aztán jön pár nap émelygés, aztán pár napig semmi.
2016. márc. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az elso ket terhessegemnel ilyenkor inkabb csak a hasam fajt, mintha meg akarna jonni a mensim, de hamar el is mult, 1-2 hetig tartott. Azutan jott az allando faradtsag, almossag, puffadas es szekrekedes, ezek az elso trimesztert vegig kisertek. Az elsonel meg a borom is nagyon csunya lett a 6-7. hettol, gyulladt pattanasok voltak az arcomon, nyakamon, hatamon, sajna ezek vegig megmaradtak, gondolom a hormonokra reagalt igy a borom. A masodik babaval ilyen nem volt szerencsere. Hanyingerem soha sem volt.

A harmadik terhessegem maskepp indult, mar azelott rosszul voltam, hogy pozitivat teszteltem volna. Szedultem, nem birtam a sportot, a terhelest, ha hirtelen megugrott a pulzusom, akkor elsotetult a vilag. Emelyegtem is egesz nap, sot, ejjel is, alig tudtam aludni. Itt is volt alhasi fajdalom rovid ideig, meg puffadas, a szekrekedest megusztam.

Osszessegeben a harmadik terhessegnel voltam a legnyugosebb, az elso kettonel nagyon elveztem, hogy szinte semmi sem valtozott.

2016. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!