Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg lehet még a baba?

Meg lehet még a baba?

Figyelt kérdés
A következő történt velem.6 nap késés után volt egy halvány + tesztem, másnap (szombat reggel) csináltam még 1t, az is halvány + lett. Hétfő délután már - lett. Kedden mentem a dokihoz, azt mondta, h semmit se lát, menjek vissza 1 hét múlva.Mellfeszülésen kívül semmi jel sincs.

2016. márc. 23. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Csináltál azóta még tesztet? halvány pozitív után a csíknak erősödnie kellene...

Szorítok.

2016. márc. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem,nem csináltam,ez tegnap volt.Meg a doki is azt mondta,hogy ne csináljak,ne túráztassam magam feleslegesen.Nem zárta ki a terhességet,lehet később volt a beágyazódás,de azt mondta,h ne éljem bele magamat.
2016. márc. 23. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt. Én is kb így mentem el orvoshoz, nem látott semmit. Két hétre rá mentem és akkor már volt szívhang és a mérés szerint később történt a fogamzás, így nem havi szerint számolunk most, hanem vissza egy héttel, ultrahang szerint.
2016. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tényleg :) ? akkor még van 1 nagyon kicsi halvány remény! köszönöm mind2töknek a válaszokat :)
2016. márc. 23. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!