Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár nappal a pozitív teszt...

Pár nappal a pozitív teszt után barnázás, öt nap után kiengedtek a kórházból, de azóta is barnázgatok?

Figyelt kérdés
Gyógyszert nem kaptam, mondták, hogy két hét múlva menjek kontrollra, ultrahangra, addig pihenjek, és ne éljünk házaséletet. Mit csináljak? Menjek vissza hamarabb?
2016. márc. 26. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én visszamennék.
2016. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak kedden tudok visszamenni, addig pihenek, magneb6-ot szedem, bár nem görcsöl a hasam, másvalamit még tudok tenni keddig?
2016. márc. 26. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit mondtak mitől barnázol ?
2016. márc. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudják, a papíromra sincs ráírva, ultrahangnál 4x6mm-es kerek árnyékot láttak hármas rétegződéssel.
2016. márc. 26. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom,hogy érdemben nem tudok segíteni,csak azt tudom elmondani,hogy velem hogy volt.2 vetélés után azt mondta a dokim ahogy pozitív a tesz azonnal szedjem a Duphastont 4*1-es adagban.Valamint Rutascorbint és Aspirin Protectet 1*1-et.Nekem ez segített,hogy megmaradjon a baba.
2016. márc. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!