Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség után nagyobb,...

Terhesség után nagyobb, kisebb vagy nem válltozott a mellméretetek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 03:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Az elso terhesseg alatt nott, de hiztam is sokat, vsloszinuleg csak ezert. Amugy vekony vagyok es nem is volt nagy mellem. De szules utan mar nem nott, ahogy lement rolam amit felszedtem, ugy ment le a mellem is.

A masodik babaval keveset hiztam, a mellem sem nott.

Szules utan sajnos sokat fogytam (az ejszakazas miatt nem igazan birtam enni rendesen), sovany voltam nagyon es eltunt a meglevo cicim is. Aprankent visszamentem a normal sulyomra, kellett hozza ket ev, de a cicim nem jott vissza. AA kosaras volt, szoval tenyleg semmi. Vegul en plasztikaztattam, de igy sem nagyra, csak picivel nagyobb, mint lanykoromban.

Mondjuk nekem tejem sem sok volt, lenyegtelen mennyiseg es keves ideig.


Szerintem a szoptatastol nagyobb lesz, de valoszinuleg utana ugyanugy visszaall a meret, max a forma valtozik, kiveve, ha marad sulytobblet is a kiindulohoz kepest. Utobbi esetben nagy esellyel a cici is nagyobb marad.

2016. márc. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
AA-ról B-re terhesség alatt, szoptatás alatt C-re. Szoptatás után rögtön összeesett A-ra és még rajtam van 10 kiló. Gondolom AA se lesz, ha lefogyok.
2016. márc. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt végig ugyanakkora volt a mellem, mint terhesség előtt, ahogy megszületett a kisfiam és beindult a tejtermelődés, akkor addig, amíg el nem apadt a tej, addig volt nagyobb mellem, aztán ahogy elapadt a tejem, plusz betegség miatt sokat fogytam, így jelenleg a melleim kisebbek még annál is, mint amekkorák terhesség előtt és alatt voltak.
2016. márc. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Terhesseg alatt nott, a szoptatas elejen is nagyobb volt, aztan mar szoptatas kozben kezdett eltunni. Masodik gyereknel detto, de ott mar eleve kisebb mellmerettel indultam, mert kidebbre allt visza az elso utan. Masodik gyerek szoptatasanak abbahagyasa utan gyakorkatilag telheyen eltunt, 12 evesen nagyobb mellem volt. Nem log, mert nincs mi logjon, kifogyott beloke az anyag, tok pzha is lett. Okdalrol melltaffo nelkul nem latszik semmi.

Most a harmadikat varom, most no megint. Ha abbahagyaom az o szoptatasat, akkor biztos megyek mutetni.

Amugy 15-16 honapig szoptattam midnket gyerekemet, mindketten fel evig csak anyatejesek voltak.

75C-s mellekrol indultam anno, szoval nem voltak nagy melleim.

OFF: attol kerdeznek, aki mar megmutette magat: szoptatas abbahagyasa utan mennyi idovel volt a mutet?

2016. márc. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hu, bocs, telefonrol irtam, siettem, most latom mennyire elgepeltem sok helyen. Remelem azert ertheto!

Utso voltam

2016. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es: ha teljesen elapad a tej, azaz nyomasra sem jon mar egy csepp sem, akkor 3-6 honapot erdemes varni a mutet elott. Amiatt, mert elvileg meg akkor is valtozhat picit a forma. Ha van esetleg tervben fogyokura, edzes, vagy barmi ilyesmi, akkor azt is a mutet elott erdemes csinalni es varni picit, hogy tartva legyen a suly. Ezt azert erdemes, mert mutet utan a cici akkor marad sokaig szep, hogyha nincs jelentos hizas-fogyas.

Nekem mondjuk joval a szules utan volt a mutet, negy evvel, mert szerettem volna, de tartottam tole, viszont amikor mar elkezdtem utananezni, konzultaciora menni, azutan mar nagy volt a lendulet. Es nagyon jo dontes volt.


Egybkent nekem is az volt a kep, mint neked, nem logott a cicim, mert eltunt minden, nem is volt mellem oldalrol, csak a bimbo. Meg a bor is visszahuzodott szinte teljesen. Lanykoromban 75B meretet hordtam, szulesek utan 80AA-t (a hatam szelesedett, pedig a sulyom a regi), mutet utan lett 80C. Szoval nem oriasi, vekony vagyok es ez meg aranyos az alkatomhoz.

A jo hir: igy, hogy nem logott, meg el is tunt minden, igy csak implantatum kellett es nem volt szukseg felvarrasra. Az picit komplikaltabb, akkor ugye a bimbot is athelyezik, tobb a heg, en megusztam ket pici vagassal a cicik alatti redokben.

2016. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!