Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért aggódom mindenért? Volt...

Miért aggódom mindenért? Volt egy vetelesem mar, azota szörnyűséges dolgokra tudok gondolni.

Figyelt kérdés

A vetelesem ota, gyakran gondolkodom azon, hogy mi van ha ujra elveszitem. :(

18 hetes vagyok. Sokszor olvasni itt is olyat, hogy a 12. Heti uhn minden szep es jo volt..aztan 19-20 hetesen meg kellett szülnie, mert leállt a pici szive, stb.

Tudom, csak pozitívan, de baj bármikor lehet.

Lassan napi szinten hallgatom szivhang hallgatóval, hogy jol van e :(

Teljesen kesz vagyok.

Azert van ez mert elveszitettem a masik babát? 7 hetes voltam.

Vagy mas is aggódik ezeken?

Azt meg nem is írtam, hogy a down eredményem sem lett tul fényes. Jelenleg az eredményt varom,( prena tesztet csinaltattam).


2016. márc. 28. 08:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már gyerekként attól, féltem, hogy nem lehet gyerekem... aztán amikor eljött az ideje, azonnal teherbe estem. :) Ugyanígy végigaggódtam, az egész terhességet, néha okkal, legtöbbször ok nélkül. Ilyen típus vagy, nem tehetsz róla, főleg, ha egyszer már történt veled ilyen borzalom. :( Ennek ellenére próbálj kevesebbet agyalni, és élvezni a babavárást, foglald le magad mással is, mert a folymatos stresszelés nem használ ám. És később is próbálj majd a babával, később nagy gyermekeddel is kevésbé szorongani, mert ő is szorongóvá válik, ezt sajnos tapasztalatból írom... :( Szóval tudom, hogy nem könnyű, de csak lazán, attól még lehet óvatos, és felelős! ;)
2016. márc. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy Koszonom.

Dolgozom meg egy jo ideig,szoval idom nincsbarta agyalni,de ha eszembe jut akkor aztan az nem jo. :)

2016. márc. 28. 09:05
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen! :) Szerintem érthető, hogy aggódsz, és normális is. A lényeg, hogy ne mélyedj bele túlságosan, ezért is jó, hogy dolgozol. Egyébként hétről hétre jobb lesz, mindig egyre nyugodtabb leszel! :)
2016. márc. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Remelem ugy lesz :)
2016. márc. 28. 10:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsö babámra 1.5 évet vártam, 11 hetesen elment.

Utána a poklot éltem meg a másodikkal, úgy rettegtem! 9hetesen a doki megállapította, hogy ö is elment, kórház, missed ab megint. Azt hittem belehalok.

A műtét elötti kontroll uh-n viszont széles mosollyal közölték ott a babám, semmi baja

Na utána ödsszedtem, ha éreztem, hogy kezdek bepánikolni, odaálltam a tükör elè, ès hangosan mondogattam, hogy minden rendben lesz, gyönyörű, okos, egèszséges babám lesz! Ezt addig ismételgettem míg le nem higgadtam.

Aztán mikor má éreztem, hogy mozog, rúg, már nem féltem többet.

2016. márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nekünk is másfél évre jott az elso,aki elment .

Sajnalom ami veled is történt,de annak örülök,hogy kiderült az uhn h minden oke :)))

Hat igen ,neha en is ezt csinálom...:) csak magamban mondogatom,hogy nem lesz baj :)

Mekkora most a piciked?

2016. márc. 28. 10:54
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Már 2 éves kis csibész :)
2016. márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
😊
2016. márc. 28. 15:52
 9/14 anonim ***** válasza:

Tedd mint az előző válaszoló: modd magadbak hogy nem lesz baj egészzéges lesza pici! Ne aggódj, tuti tuti tuti tuti tuti tuti tuti tuti tuti tuti tuti tuti tuti rendben lesz minden!

Sok terhesség is bajosan indul, és happy enddel végződik.

A tiéd is mértne lehetne az? :)

Nagyon remélem minden rendben lesz Veletek minden! :) kívánok minden jót, hogy megszülessen épségben.

Szüksége lesz rád, szóval tényleg ez a negatáv gondolatolkkal;)

Szóval ne stresszelj, nyugalom. :)

2016. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Koszonom kedves utolsó válaszoló,aranyos vagy nagyon! :)

Igy lesz,csak pozitívan! Talan ma megjön a down eredményem ,es tuti tuti tuti tuti tuti tuti(...) biztos,hogy minden tendben lesz! :)))

Szep napot nektek! :)

2016. márc. 29. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!